reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mocny ból jajnika, przy gwałtownych ruchach

letniamamusia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Maj 2024
Postów
67
Hej, miałam dzisiaj dwa razy taką sytuację, że zrobiłam jakiś gwałtowny ruch, a drugi raz chyba tylko się schyliłam i miałam mocny ból prawego jajnika, na tyle mocny że się łapałam za te miejsce i musiałam trochę poczekać. Na ten moment dalej mi boli, ale delikatnie i albo zaczął jakoś niedawno boleć, albo bolał mnie delikatnie cały dzień i dopiero jak położyłam się, to wyczułam. Już wcześniej mi się takie rzeczy zdarzały, ale jakoś nie zwracałam na to dużej uwagi i dziś coś mnie tknęło że to chyba nie jest normalne. 3 czerwca powinnam mieć okres, więc może być to spowodowane psm, czy coś innego ?
 
reklama
A masz wyrostek robaczkowy? Bo bolesna prawa strona to może być objaw zapalenia. Generalnie, jesli ciągle boli, to możesz pojechac na izbę przyjęć (niekoniecznie ginekologiczna).
 
A masz wyrostek robaczkowy? Bo bolesna prawa strona to może być objaw zapalenia. Generalnie, jesli ciągle boli, to możesz pojechac na izbę przyjęć (niekoniecznie ginekologiczna).
mysle ze nie mam, nie mam żadnych innych objawów na to, a już kiedyś takie coś się powtarzało. Ewidentnie czuję że to jajnik. Może jest to jak pisałam po prostu mój objaw psm.
 
Ja mam takie bóle jajników ( raz jednego, raz drugiego) w trakcie lub po owulacji. Podczas gwałtowniejszych ruchów np podczaszy wstawania ból ten jest silniejszy. Ale jeśli coś Cię niepokoi to powinnaś to skonsultować z lekarzem
 
reklama
Hej, miałam dzisiaj dwa razy taką sytuację, że zrobiłam jakiś gwałtowny ruch, a drugi raz chyba tylko się schyliłam i miałam mocny ból prawego jajnika, na tyle mocny że się łapałam za te miejsce i musiałam trochę poczekać. Na ten moment dalej mi boli, ale delikatnie i albo zaczął jakoś niedawno boleć, albo bolał mnie delikatnie cały dzień i dopiero jak położyłam się, to wyczułam. Już wcześniej mi się takie rzeczy zdarzały, ale jakoś nie zwracałam na to dużej uwagi i dziś coś mnie tknęło że to chyba nie jest normalne. 3 czerwca powinnam mieć okres, więc może być to spowodowane psm, czy coś innego ?
Ja tak miałam zawsze podczas owulacji.
 
Do góry