reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moda ciążowa

fajna kiecka
upload_2016-2-14_15-58-9.png

mothercare
 

Załączniki

  • upload_2016-2-14_15-58-9.png
    upload_2016-2-14_15-58-9.png
    25,2 KB · Wyświetleń: 1 040
reklama
a ja szukam bluzek takich przewiązanych wstążką nad brzuszkiem, znalazłam w jednym sklepie internetowym ale tam ceny z kosmosu były bo ta bluzka kosztowała ok 130 zł. Jakbyście gdzieś się natknęły na takie to dajcie znać tylko w takiej w miarę normalnej cenie, bo 130 za zwykłą bawełnianą bluzkę to przesada,

o coś takiego
bluzka.jpg
 

Załączniki

  • bluzka.jpg
    bluzka.jpg
    4 KB · Wyświetleń: 212
fajne tuniczki :D
5964683466

Doris z czego widzę lepiej samemu taka sobie zrobić bluzkę ....bo wszystkie cholery powyżej 100zł .... ;/
 
reklama
Ja z przestrogą tutaj - kupiłam jakiś czas temu spodnie w HappyMum za obłędną cenę niemal 180zł, ale myślałam, że kupię jedne porządne, będę miała do końca ciąży, uniwersalne, czarne i przede wszystkim wyglądałam w nim mało hipopotamowato. Po pierwszym praniu (program delikatny, 30min/30stopni) bynajmniej nie jestem "happy mum", ze wszystkich szwów snują się jakieś podejrzane białe niteczki od streczu chyba, wygląda to fatalnie, zwłaszcza na szwie z tylu na pupie, a spodnie rozciągneły się tak, że spadają mi z tyłka. A rachunek oczywiście głupia ja wyrzuciłam. Może miałam pecha, ale chyba się już nie nabiorę na ubrania z tej firmy mimo, że są naprawdę ładne...
 
Do góry