reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moderacja forum

Kasiu gratuluje pomysłu z wyborem nowego moderatora a Aniu gratulacje odwagi ze się zgodziłaś bo juz na serio zrobił nam sie niezły bajzel w tym wszystkim.
 
reklama
a wracajac do tych wyprawek to nie da sie skleic tego w jakas kupe i po segregowac a zakupy dla mamusiek oddzielnie skoro jest tego duzo a pytania i odpowiedzi poprostu sa tylko nie mozna dopisywac watkow tak??
jesi tak to mi sie to bardzo podoba i ide po czytac moze cos znajde;-)

Najlepiej by było wydzielić posty dotyczące zakupów dla mamy i dla maleństwa, ale aż tyle wolnego czasu to ja nie mam ;-)


Najprościej chyba będzie zostawić z tematu Wyprawka tylko pierwszy post Kasi i moze kilka kolejnych, które były jeszcze w miarę w temacie, a resztę jak leci przenieść do tematu o zakupach dla mamy i maleństwa.
 
nooo tu chodzi o to zeby sie odnlezc w tym wszystkim zrob jak uwarzasz ja zdaje sie na ciebie ale jak cos przyowarze to mowie zebys tyle nie szukala bo to jednak jest zamieszanie z tym;-)a co do zasad to chyba lipcowki albo wrzesniowki maja dokladnie nie pamietam i mozna by zerknac jak to wyglada i zapytac jak u nich sie sprawuje;-)
 
Najlepiej by było wydzielić posty dotyczące zakupów dla mamy i dla maleństwa, ale aż tyle wolnego czasu to ja nie mam ;-)


Najprościej chyba będzie zostawić z tematu Wyprawka tylko pierwszy post Kasi i moze kilka kolejnych, które były jeszcze w miarę w temacie, a resztę jak leci przenieść do tematu o zakupach dla mamy i maleństwa.

Anbar - bardzo dobry pomysł. Ja zaraz zedytuję pierwszego posta, żeby wyjaśnić o co chodzi w wątku i dodamy może to samo na pierwszym miejscu po przeniesieniu całej dyskusji zakupowej :-)
 
Anbar musze Cię prosic o skasowanie postów w temacie " Płeć i imię naszych maleństw" bo znowu sa posty ktorych nie powinno byc..
 
Już skasowałam. Dzisiaj akurat byłam trochę poza domem, więc dopiero teraz się zlapałam za forumowego mopa ;-).
 
reklama
Ja już zmieniłam "wstępniak" w "Wyprawce", ale oczywiście nikt tego nie czyta już. Mam nadzieję, że uda się przenieść posty (poza tymi pierwszymi jeszcze na temat), a jak nie to można ten wątek znowu połączyć z zakupowym a wyprawkę zrobię od nowa :-)
 
Do góry