reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moderator by nam się chyba przydał...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
no ja jeszcze nic nie wysyłałam, bo czekam na zgodę NAT :-) bez jej przyzwolenia nic robić nie chcę.
 
reklama
Makuc ja po prostu myślę, że na dzień dzisiejszy to byłoby więcej sprzeciwów co do mojej osoby...
 
NAT wydaje mi się, że się mylisz jednak.

czekam zatem do wieczora na ewentualne: wnioski/ zażalenia/ sugestie a później wysyłam do adminów informacje o zmianie moderatorów.
 
Ostatnia edycja:
Ja się chyba "wypisuję".
Za dużo nerwów mnie to wszystko kosztuje :-( Po dokończeniu dyskusji wywołanej przeze pośrednio przeze mnie zamierzam raczej na stałe odejść z ogólnego.
 
czekam zatem do wieczora na ewentualne: nioski/ zażalenia/ sugestie a później wysyłam do adminów infoprmacje o zmianie moderatorów.
To są kury nioski dla specjalnie dla Ciebie :laugh2:
kurytrawa.jpg
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry