reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modna Ciężarówka

Kachasek no to niezłe zakupy! Farbuj farbuj - najwyżej pokażesz nam efekt, a potem zrobisz fryz na Britney ;-)

Dzisiaj też zaliczyłam podejście do ciuchów dla mnie - i kupiłam 2 bluzki w reserved. Jedna w miarę zwykła ale idealnie mieści się brzuszek (rozmiar L :szok: ) a druga taka tunikowa z dzianiny odcinana pod biustem i dość długa. Nigdy takich nie nosiłam - ale fajne są :happy:
 
reklama
esia 15 mm już miałam (i to na dodatek czerwone), więc na łyso to nie duża różnica:laugh2: a mama stwierdziła, że też bym nieźle wyglądała; tylko mąż nie bardzo chciał się wtedy do mnie odzywać (na mojego tatę chyba też był trochę zły, bo tata mnie ścinał, a raczej prawie golił:tak:)
 
Niezła jesteś! Ja najkrótsze miałam chyba na 2 cm i wtedy akurat białe :-) Podobno wyglądałam całkiem ciekawie ;-)
A teraz mam za to prawie do pasa i już chyba dość! Przy następnej wizycie obcinam (ale nie na aż tak krótko ;-) )
 
Esia teraz zapuszczam, ale czy wytrzymam:confused: za długo chyba miałam długie włosy
no i zafarbowałam:tak: jak będę miała fotkę, to wstawię
 
Wstawiaj :-)

Ja zapuszczałam naturalnie - naszło mnie na długie włosy i pierwszy raz w życiu nie przeszło mi po pół roku ;-)
Ale teraz obcinam przed porodem, bo mycie tak długich jest upierdliwe, a poza tym już mi się znudziły :-p
 
Ja z od jakiegos czasu farbuje na czarno a teraz od wrzesnie nie farbuje bo chcialam sie pozbyc tego czarneo i mam juz takie odrosty ze szok, ale teraz stwierdzam ze chyba chce miec nadal czarne, poczekam kilka dni jak mi nie minie to sobie zafarbuje :-)
 
A ja się chciałam pochwalić bucikami które sobie dziś kupiłam do sukienki ślubnej :-)
 
reklama
fajne buciki- starsznie mi się podoba aktualna moda butowa:)

a ja byłam łysa prawie 2 lata :p z Kotem się wtedy nie znaliśmy... poznał mnie długowłosa i poślubił długowłosą, co usłyszłam gdy pewnego pięknego dnia ściełam górę na króciusieńko a tył długi zostawiłam :-( wtedy chyba jedyny raz w życiu się na mnie obraził ;-) na szczescie mu przeszło, a że efekt tych fryzjerskich wyczynów nie był oszałamiający, nie powtórzyłam tego zabiegu:p
 
Do góry