reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modna Ciężarówka

reklama
Moim zdaniem dość ciekawe ciuchy dla ciężarnych są w H&M, ceny chyba też takie normalne tzn od 30 (za podkoszulek) do 150 za jeansy ze skarpetą. Sama mam już takie spodnie i stwierdzam, że są bardzo wygodne, pasują do nich wszelkiego rodzaju T-shierty i chyba tak można opękać ciąże.
 
Na mnie H&M nie pasuje.
Ale przymierzałam tylko spodnie. Tak się zraziłam że więcej tam nie zaglądałam. A może to błąd. Poszukam tam bluzeczek. Może nie dają tam samych kokardek.
 
Czesc dziewczyny! Jakie macie juz duze brzuszki? ja zaczynam 21 tydzien i widac jak sie rozbiore ale pod ciuchami za duzo nie widac. Co prawda chodze w dresach bo wszystki inne spodnie sa mi za male. Wydaje mi sie ze nikt by nie zgadl ze jestem w ciazy tylko ze po duzym obiedzie hihi Z rana mam zawsze mniejsze brzusio niz na wieczor. A jak jest u was dziewczyny?
 
monia12 u mnie już raczej nie da się schować brzusia, ale wielki to on jeszcze nie jest. i mam tak samo - rano trochę mniejszy niż wieczorem; to chyba normalne, nawet bez ciąży
a spodnie już dawno są za ciasne, więc na allegro zaopatrzyłam się w ciążowe i to za niewielką kasę:-)
 
Ja dziś z mężem udaję się na zakupy, bo dawno nie byłam. Muszę przede wszystkim kupić większy stanik i koniecznie poduszkę w kształcie rogala taką długą ok. 180-200 cm, do której będę mogła się przytulić w nocy albo ewentualnie położyć na nią nogi, a jak juz urodzi się dzidziś to jest ona pomocna przy karmieniu:tak: . I jeszcze buty by się przydały , ale znając życie znowu za długo nie będę mogła wytrzymac w sklepie i będę kupowała w pospiechu:sick: .
 
Wszystkie piszą o zakupach dla dzidzi, a ja dla odmiany zaszalałam i kupiłam sobie butki wiosenne :-) właśnie przyszły pocztą. Musiałam kupić na allegro, bo mój mąż powiedział, że na pewno nie pojedzie ze mną po buty :zawstydzona/y: kiedyś pojechał i teraz nigdy więcej :zawstydzona/y:
 
ach te chłopy... mój jak słyszy słowo "buty" to prawie gorączki dostaje:szok: jola oby się dobrze nosiły:tak: pochwalisz się nimi???
 
reklama
Do góry