reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modna Ciężarówka

Dziewczynki, a ja się muszę pochwalić moimi dzisiejszymi zakupami. Jeśli macie możliwość, to pędźcie do MotherCare, gdziekolwiek to będzie, bo mają właśnie wyprzedaż. Ja byłam dziś w Arkadii w Warszawie i do tego sklepu weszłam tylko po to żeby wózki pooglądać - nawet nie spojrzałam na nazwę. No i zaczęliśmy sobie tak z mężem łazić, oglądać różne rzeczy i śmiać się z horrendalnych cen i zobaczyłam ciuchy dla ciężarówek. Już z przyzwyczajenia zaczęłam oglądać. W rezultacie wyszłam ze sklepu z dwiema spódnicami typu ogrodniczki - jedna dżinsowa (przeceniona z 249 zł na.... - nie uwierzycie - 29 zł!!!), a druga taka płócienna jasna (przeceniona z 179 zł na 69 zł). W rezultacie za niecałą stówkę mam dwie spódnice i to tylko dlatego że wyprzedają z magazynów kolekcję z poprzedniego lata, bo szykują nową. Będą akurat na okres wiosenno-letni, bo teraz są jeszcze trochę przyduże. Było naprawdę strasznie dużo ciuchów z ogromną przeceną. Gdyby nie to, że np. bluzek nie muszę kupować, bo z racji tuszy mam dużo w naprawdę pokaźnych rozmiarach, to pewnie jeszcze bym sobie dokupiła parę rzeczy.
 
reklama
to tak samo jak Radom,a na dodatek wiedzą ze jezeli jest tu malo sklepów to babki i tak przyjdą i kupią i dlatego ceny są naprawde z kosmosu,najlepsze jest to,ze ostatnio znalazlam w jednym ze sklepow tuniki niby ze ciązowe,ale tak naprawde wcale nie ciązowe bo takie same są na jednym z targow jako nie ciązowe tylko ze o polowe ceny tansze,wiecie co kupilam i w takim sposobem mam 2 w cenie jednej,buzka:-)
 
Blanes, nie narzekaj na Kraków.
Ja tam specjalnie jeżdżę żeby sobie ciuchy i buty kupić. U nas to dopiero kicha... Dobrze że jeden sklep z ciuszkami ciążowymi wypatrzyłam.
 
Tak to ja nie narzekam, jest dużo sklepów i teraz nam jeszcze Galerię Krakowską zrobili to w ogóle kosmiczne sklepy są :tak:. Tylko ciążowe sklepy to jakoś z tym kiepsko. Może ja źle szukam??
 
Blanes,
na pewno. Po prostu do momentu zafasolkowania nie zwraca się na takie worki uwagi :-D
Ja nie zauważyłam że w sklepie jest duży wybór ciuchów ciążowych mimo że w nim byłam i wózki oglądałam. Dopiero w necie się dowiedziałam że to tam :szok:
 
Dokładnie to samo mi przyszło do głowy. Może powinnam pochodzić po sklepach z wyprawkami, może tam są działy dla ciężarówek. A ty Efilo jak jesteś czasem w Kraku na zakupach to daj znać to pójdziemy na kawę (może lepiej sok) :tak::-D.
 
Ja w Poznaniu też miałam problem ze znalezieniem takich sklepów.
A najlepsze było jak szukałam sklepu firmowego happy mum. Nie mogłam znaleźć i już wściekła byłam, po czym sie okazało, że praktycznie za każdym razem jak byłam z Poznaniu, to przejeżdżałam obok tego sklepu :-D tylko go nie widziałam :-D
 
reklama
Do góry