reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modna Ciężarówka

Efilo wszystkie kupiłam w normalnych sklepach (nie ma w nich kolekcji dla ciężarnych) - po prostu są dłuższe, jedna ma marszczenie pod biustem (idealne na brzuszek na później) i mają ściągane tasiemki po bokach. Na pewno do 9 m-ca nie wystarczą, ale do wiosny myślę, że tak :happy:
 
reklama
A ja mam taką (na wieszaku wyglądała tak sobie, ale jak ją załozyłam, to wiedziałam, że musi być moja :tak:):

No to co Ty tu za zdjęcie wklejasz?? :-D ;-) Zamiast wskoczyć w nią i nam tu rewię mody zrobić :-)

Dzięki Esia - poszukam. A to jakieś znane sklepy? (Znaczy takie co to są w sieciach) Sorki że tak Cię męczę
 
Z camaieu mam prześliczną bluzeczkę, ale nie zawsze wszystko mi tam podejdzie. Kupiłam rewelacyjne spodnie trzy czwarte - niestety teraz mogę tylko na nie popatrzeć. Promod też lubię. A Orsay - to sklep dla nastolatek! :szok: Wstyd się przyznać - mam stamtąd najwięcej ciuchów :-D
 
Ja już większość "starych" rzeczy spakowałam - spodnie zapomnij, a bluzki Kajko ;-)
Co do Orsay to zdecydowanie dobrze zrobiła im zmiana targetu - mam wrażenie, że już nie tylko 13-latki (kiedyś trafiłam na rozmiar 32 :szok: ) mogą się tam ubrać, a i jakość jakby lepsza :happy:
Powodzenia w polowaniu (przeceny pewnie na ukończeniu) :-)
 
Efilo narazie nie ma mi kto zdjęcia zrobić:zawstydzona/y:
Mąż wyjechał wczoraj i wróci wieczorem, albo jutro
 
Ja się zastanawiam: Ile powinnam mieć tych ciuszków?
Nie chciałabym kupować za dużo, bo to tylko na pół roku (no chyba, że zdecydujemy się jeszcze raz :tak:), ale z drugiej strony boję się sytuacji typu: Nie mam co na siebie włożyć.
Ile Wy tego kupujecie???
 
jolcia ja na chwilę obecną, mam 2 pary spodni ciążowych -z kantem i sztruksy, 2 spódnice i 2 bluzki. planuję zakup jeszcze ze 2 bluzek i to wszystko, resztę juz na lato kupowac będę zwiewne i lekkie. Na zimę i wiosnę juz nic.
 
To ja chyba mam już wszystko: dwie pary spodni i spódnicę, trzy bluzki z długim rękawkiem i trzy z krótkim.
Poza tym z nieciążowych: ze cztery sweterki rozpinane, w które sie mieszczę jak zapnę jeden guzik (na bluzeczki mogą być); spódnicę i jedne spodnie biodrówki, w które jescze się mieszcze (dostałam od siostry) ale nie wiem jak długo :tak:
Myślę sobie, zę może jeszcze jedną sukienkę na ciepłe dni???
Wystarczy???
 
reklama
Jolka Myślę, że spokojnie Ci wystarczy :-)
Ja mam 3 pary spodni (ciepłych) i 3 koszulki. Myślę jeszcze dokupić kilka koszulek (2-3), a potem jak Sorga - tylko letnie.

Czy kupujecie sobie płaszcze/kurtkę - coś ciepłego na zimę? Wszystko (oprócz grubej puchowej kurtki) mam dość obcisłe i lada moment nie dopnę. Ale może zima będzie jak teraz i nie zmarznę? Nie kręci mnie wywalanie kasy na namiot, którego potem nie założę ;-)
 
Do góry