reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modna Ciężarówka

No ja także mam nowe spodenki ze skarpetą-dostałam je pod choinkę od Mamuni:-)Są superwygodne, ładne no i modne;-)
 
reklama
wreszcie nabyłam spodenki ze skarpetą:-D jedne czarne sztruksy, w których już wyszłam ze sklepu oraz jedne szare na kancik z bardzo przyjemnej bawełenki- koszt ogólny 195 PLn czyli nieżle i to na rynku od gościa co też na allegro sprzedaje tylko na alegro ma po 20 zł drożej.:-)
 
:-)cześć dziewczynki,ja długo nie mogłam zdecydować sie co kupic,ale wreszcie kupiłam pierwszą parę ciążowych jeansów i śliczniutki sweterek,musiałam już to zrobic bo wczoraj chodząc po sklepach z moim ukochanym musiałam rozpiąc guziczek od jeden z 2 par spodni,które na mnie do tej pory jeszcze wchodziły,ale ciesze sie bardzo,bo to oznacza że kruszynka rośnie,tak że pierwsze koty za płoty,buziaczki dziewczynki:-)
 
A ja mam trzy pary spodni i ani jednej góry. Ale to co mierzyłam to wszystko takie obszerne było, że wyglądałam w tym jakby mi ktoś na brzuchu balonik przekłuł. A tak bardzo chciałabym jakiś ładny sweterek... Albo bluzeczkę...

A to co kupujecie to takie kopertowe wiązane czy z falbankami na brzuszku?
 
Sorga ja też już wyszłam ze sklepu w nowych spodniach - jednak ten komfort jest nie do przecenienia :-)

Efilo mam identyczny problem - 3 pary spodni i nic na górę. Wszystkie stare bluzki okazały się na tyle krótkie, że skarpeta wystaje :eek: A ciążowe drogie jak cholera... Sama nie wiem...
Co do rozmiarów 9fashion, to przed ciążą nosiłam 38 (czasem 40), u nich mam S lub M (ale to też ze względu na długość nogawek - nie cierpię przykrótkich)
 
Ja znowu po zakupach i znowu biedniejsza o 200zł :-(, ale mam spódnicę i spodnie :tak:. Doszłam do wniosku, że jednak najlepiej leżą spodnie firmy "happy mum". W każdym razie na mnie. Zajrzyjcie na ich stronkę, są tam też wyprzedaże i czasami można kupić coś naprawdę fajnego za dobrą cenę.
A jak chcecie mniej obszerne bluzeczki to polecam firmy "Kathma". Ja mam jedną i nic nie wisi, ani nie jest nigdzie za szeroko.
 
Udało mi się dzisiaj tanio kupić kilka koszulek - wyprzedaże pełną parą a na szczęście dla mnie (chociaż wcześniej tego tak nie widziałam ;-) ) wróciła moda lat 80-tych. Czyli stan pod biustem, na dole długo i luźno - i dzięki temu za 25-35zł można mieć fajny przeceniony ciuch :-)
 
Esia - dzięki za info o rozmiarach. A te bluzeczki o których piszesz to takie dla 'normalnych' kobitek czy dla ciążasków?

Joluś - ja też najbardziej jestem zadowolona ze spodni huppy mum. Najwygodniejsze i najlepiej leżą (czyt.: tyłek nadal zgrabny :-D) A te bluzeczki o których piszesz to są dostępne w necie?
 
reklama
Do góry