reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modna Ciężarówka

reklama
Ubrałam zwykłe spodnie, ale chyba ostatni raz. Wyawało mi się że są jeszcze dobre, a w pracy okazało się, że chyba mnie uciskają, bo szłam do domu z bólem brzucha :-( i po drodze postanowiłam, że koniec z wygłupianiem się zakłądam "skarpetę", a teraz w domku siedzę sobie w dresach :-) i już nic nie boli
 
no tak! ja to dopiero muszę być chudzina przy Was... mimo że kilka tygodni przed Wami, cały czas chodzę w swoich normalnych ciuchach (no poza tym że staram się żeby brzuch był zawsze zakryty)..juz słyszę te zgrzyty ciotek na choc skrawek gołego ciala :-p


17 tydzien a ja cały czas bez widocznego brzucha :sick: choć lekarz powiedział, że za wiele "od siebie" wymagam... że na pewno będe miała koło 20! Juz się nie moge doczekać
 
Spok0o brzusek wyskoczy i to od razu dość spory. Ja też tak miałam w pierwszej ciąży, a teraz to już skóra rozciągnięta...
Mi wyskoczył gdzieś między 20 a 22 tc, takze jeszcze masz sporo czasu :-)
 
hehehe...w sensie ulotnił;-)?


no tak, wyskoczy mi pewnie akurat w momencie kiedy kupie sobie sukienkę ślubną :baffled: A właśnie może znacie jakieś sklepy (Warszawa) gdzie sprawnie i bezboleśnie znajdę sobie coś na cywilny?!
 
Owszem, w sensie ulotnił :-D

Są dwie możliwości: albo się tam wszystko poukładało jak trzeba i przestało przepychać, albo ja się przyzwyczaiłam i mi się już taki wielki nie wydaje :-)
 
A właśnie może znacie jakieś sklepy (Warszawa) gdzie sprawnie i bezboleśnie znajdę sobie coś na cywilny?!
Zależy od gustu i zasobności portfela. Jeśli nie chcesz niczego z mega wysokiej półki, polecam Nadarzyn - Centrum Mody (chyba jakoś tak się nazywa) przy trasie katowickiej, ale nie to wielkie "Maximus", tylko dalej po lewej. Parę razy udało mi się tam coś kupić (nastaw się na szukanie), np. sukienki, które wybrałam w sklepie na Nowym Świecie - każda ponad 100 zl taniej ;-)
 
reklama
Do góry