reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modna Ciężarówka

Esia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Lipiec 2005
Postów
5 757
Miasto
Stolyca
Wielkimi krokami zbliża się czas, gdy moje ubrania przestaną być aktualne :szok: W co by tu się ubrać? :eek: Poooomoooocy!!!

Zapraszam do publikowania adresów sklepów z odzieżą ciążową - najlepiej tych sprawdzonych, w których coś kupowałyście i możecie polecić :-)
Zarówno wirtualnych, jak i naziemnych :-D
 
reklama
witam,

ja zakupowałam ubranka w różnych sklepikach z ubraniami ciążowymi- ale najbardziej mi podpasowała firma "mama"- ubranka sa bardzo wygodne i modne - zakupiłam z tej firmy 2 spudniczki, jeansy, i spodnie 3/4. polecam
aaa.. kolekcja mama jest dostępna prawie w każdym niefirmowym butiku z odzieżą ciążową
 
Ja juz kupiłam dwie wyprofilowane brzuchowo bluzeczki wczoraj, ale spodni nadal niet, bedę musiała jurto sie przejechac do centrum handlowego na obrzeżach miasta. Spódnice jeszcze na mnie pasują, kupiłam kupę fajnych rajtuzek, jeszcze na body poluję no i te nieszczęsne spodnie. Mam nadzieję że jutro sie uda, są jakies dziewczyny ze szczecina?
 
:-D a ja wczoraj zakupiłam sobie w 9fashion spódnicę, a kilka ciuszków podrzuciła mi siostra. Widzę światełko w tunelu.:tak:
 
Ja światełka nie widzę - póki co.
Zostały mi 2 pary spodni (prawie nie cisną :baffled: ) i 1 spódnica. Część bluzek odpadła - były krótkie i wyglądam w nich jak Kajko :-D

Z zakupami czekam jeszcze tydzień - przyjeżdża moja przyjaciółka, a obiecałam jej, że pójdziemy razem. Dobrze, że nie chodzę już do pracy - nie miałabym w czym :szok:

Czy spodnie / spódnice kupujecie z tymi "skarpetami" na górze? Sprawdza się to-to? Bo wygląda nieciekawie, ale gdyby się sprawdzało...
 
Koleżanki byłe ciężarówki mówią, że to bardzo wygodne. Tylko trzeba to przykryć jakąś bluzką, bo faktycznie taka skarpeta na brzuchu to żaden szczyt elegancji.:tak: Kajko doprowadził mnie do płaczu, dzięki.
 
Proszę bardzo :-) Gdy założyłam ulubione biodrówki (już nieaktualne) i sportową obcisłą koszulkę (też nieaktualne), skojarzenie narzuciło się "z siłą wodospadu" :tak: Dostałam głupawki a mąż się przestarszył, co mi się stało ;-)

Nie wiem, jak przyjmę tę skarpetę - od 10 lat noszę tylko biodrówki, wszystko inne mnie ciśnie. Cholerka, z kolei podobno takie bez skarpety "spadywują" :wściekła/y: A do spodni w kroku nigdy nie dorosłam ;-)
 
Sikaj, sikaj - to podobno obajw ciąży (ja nie sikam - ale gin powiedział, że gdyby to był 100% objaw, to by się nie robiło badań, tylko liczyło sikania ;-)).
 
reklama
Do góry