reklama

Modna lipcóweczka :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2010' rozpoczęty przez isabell4891, 5 Grudzień 2009.

1. isabell4891

isabell4891 Fanka BB :)

Cześć dziewczyny!:-DZakładam nowy wątek,gdyż każda z nas pewnie buszowała już po internecie w poszukiwaniu fajnych ciuchów na rosnący brzuszek :tak:Będziemy mogły tu dawać sobie namiary gdzie i co warto kupić,ja po świętach planuję kupić sobie pierwsze spodnie,już sobie upatrzyłam na allegro :tak::-D

2. isabell4891

3. reklama
  4. emih

emih Fanka BB :)

5. isabell4891

Ostatnia edycja: 5 Grudzień 2009
  6. isabell4891

Jakbyście dziewczyny widziały gdzieś bluzkę z aplikacją dzidziusia na brzuszku to dajcie znać :tak: kiedyś widziałam ciężarówkę w takiej bluzce i wyglądała super :-D a teraz nic znaleźć nie mogę :no:

7. emih

emih Fanka BB :)

8. Vanilka

Vanilka Fanka BB :)

ciuszki fajne ja jak bede miala chwile tez cos poszukam :)

9. isabell4891

10. reklama
  11. ania_pestka

ania_pestka Fanka BB :)

i bluzeczki...
    Cudna bluzeczka odcięta pod biustem (832923233) - Aukcje internetowe Allegro
    Śliczna bluzka podkreślająca brzuszek Producent (827936134) - Aukcje internetowe Allegro
    Śliczna tunika na każda okazje krótki rękaw (837442734) - Aukcje internetowe Allegro[/QUOTE]

a ja już jedną z tych bluzeczek u mikołaja zamówiłam:-D

ja wyjęłam już ubrania ciążowe, ale jak na razie chudnę a nie tyję.
    Mam też inny dylemat ubraniowy, w kwietniu mam weselę najlepszej przyjaciółki i już poszukuję jakiejś odpowiedniej sukienki....a 30 maja mam Komunię siostrzyczki (fajnie mieć taką młodszą o 19lat:tak:) a to będzie juz 8 miesiąc i juz jestem przerażona w czym ja się wybiorę jak spuchnę jak w poprzedniej ciąży....oczywiście mój M się ze mnie śmieje a dla mnie to jest dylemat...po prostu jestem przewrażliwiona na tym punkcie:sorry:

12. Newfie

Newfie Narazie mama Nat...

Poleć forum