reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modna lipcóweczka :)

ja juz mam wizje jak bym wygladala :-Dwieloryb normalnie:-D
ale jedyneczke w niej ladnie widze :tak:
 
reklama
a jak nie tu, to kupię sonie nówki przez rodziców ;-) mnie też się bardzo podobają, ale jeszcze się nie mierzyłam i nie wiem czy w nie wejdę :-D pupsko mi ostatnio urosło :-D

no to w biodrach mam 100 :-D te spodnie są na 96 ach, mogłam się nie mierzyć... jak je kupię będą na mnie trzeszczeć :-D


Dobra - kupiłam, najwyżej przejdę na jakąś dietkę :-D
 
Ostatnia edycja:
Myślałam ze wszystko mam a jednak zapomniałam o stanikach do karmienia Vanilka pytanie za 100pkt do ciebie kupiłaś w UK taki stanik specjalnie do karmienia jak tak to gdzie ?? chyba nie w primarku :-) bo tylko tam patrzyłam i nie znalazłam :tak:. Fajne te sukienki dlugie ale ja sie nie widze w takiej dlugosci nawet nie wiem czy umiałabym w sukienkach po kostki chodzić . Ja juz przeżywam ze kolejny rok będę musiała chodzić w jakiś łachach bo zanim dojde do swojej wagi ( o ile dojde ) w co watpie:-(
 
ja nie mam stanika do karmienia- w poprzedniej ciazy kupilam i byl zbedny- podarowalam szwagierce;)..bo rodzila 3 tyg po mnie;)
kupuje zwykle bawelniane..badz nie..wlasnie w primarku;)
 
reklama
a i zaraz zmykam do primara bo kupilam sobie bluzke na dzisiejsze ur kumpeli - mierze w domu, a ona z boku rozpruta!!! az mnie wczoraj telepnelooo
 
Do góry