reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modna lipcóweczka :)

Perla...
"respelt" jak to mlodzież mówi ;-) Taki brzuszek dziewczyno to ja mam juz teraz, a w 6 miesiącu... hi hi... później spróbuje dołączyc... :szok:
ja jestem wysoka (177cm) i grubej kosci, wiec u mnie sie to jakos rozlozylo... dopiero w 9 miesiacu troszke mi brzuszek wyskoczyl, ale wygladalam wtedy jakbym byla w 5 miesiacu, wiec obeszlo sie bez ciazowych ciuszkow! poprostu pod koniec nosilam sie na sportowo, spodnie dresowe, bluzy...
 
reklama
no ja w 1 ciazy wogole nie uzywalam ciazowych ciuchow, oprocz pasa bo mialam bardzo maly brzuch! oto moj brzuch na przelomie 6 i 7 miesiaca ciazy:

to i ja się przyznam, że taki brzuszek to ja mam teraz:sorry: w poprzedniej ciąży miałam duży brzuch i ubrania ciążowe były konieczne, ciesze się że teraz rodzę też w lecie więc większość ubrań mam...ale i tak sobie jeszcze coś dokupię:-) co to pasa ciążowego...ja w ogóle nie używałam.
 
Perla-moja Maja ma poltora roku,wiec roznica bedzie 2 lata-na suwaczku chyba przeoczylas roczek ;-)Ale powiem Ci,ze i tak sie martwie co to bedzie (choc sama ta roznice wieku zaplanowalam)...
 
no ja w 1 ciazy wogole nie uzywalam ciazowych ciuchow, oprocz pasa bo mialam bardzo maly brzuch! oto moj brzuch na przelomie 6 i 7 miesiaca ciazy:
To ja obiecane zdjęcie mojego brzuszka pod koniec 6 miesiąca przesyłam. Jest mała różnica ;-) ;-) ;-) Choć nie powiem- nie pamiętam jakim cudem ale ubrań ciążowych wogóle nie kupowałam... jakoś kombinowałam z tych trochę większych z szafy... Zobaczymy jak będzie teraz, choć proponowanych pasów sobie nie paskąpię- wyglądają super...
 

Załączniki

  • ciąża.JPG
    ciąża.JPG
    19,5 KB · Wyświetleń: 76
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry