reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modna lipcóweczka :)

To ja obiecane zdjęcie mojego brzuszka pod koniec 6 miesiąca przesyłam. Jest mała różnica ;-) ;-) ;-) Choć nie powiem- nie pamiętam jakim cudem ale ubrań ciążowych wogóle nie kupowałam... jakoś kombinowałam z tych trochę większych z szafy... Zobaczymy jak będzie teraz, choć proponowanych pasów sobie nie paskąpię- wyglądają super...


Kurcze jaka roznica :happy:Jak to kazda kobieta indywidualnie rosnie :happy:
Ja tez chce kombinowac cos z normalnych ubran nie ciazowych bo powiem Wam ,ze nienawidze tunik jeszcze jak brzuch do tego duzy to jak slon ...ciesze sie bo w uk sa fajne ciuchy nie ciazowe i to bardzo duze rozmiary wiec wybor wiekszy ...a w PL w zeszlej ciazy bylam duza :zawstydzona/y:i musialam biegac w tych ciazowych workach ;-)bo tam najwieksza XL ;-)
 
reklama
OBA PIEKNE BRZUSZKI!

oj wzielo mnie na wspomnienia...znajde chwile to pobawie sie "zdjeciowo"..moj brzuszek tez byl podobny do Perli..ale wzrostem to my praktycznie rowne -ja mam 178:cool2:

ja tuniki lubie-uwieliam...jestem wysoka..i wydaje mi sie, ze wygladam dobrze;)
 
Emih-bardzo ladny mialas brzuchalek-ja taki mialam dopiero pod koniec 8.mieisaca.

A ja z ciazowych ciuchow mialam tylko spodnie,bluzek nie kupowalam,bo wlasciwie do konca miescilam sie w swoje,te luzniejsze.
 
Emih no rzeczywiscie roznica jest ;-)
ale slodziutki ten Twoj brzunio!
Dziękować dziękować :tak: Pamiętam tylko prócz "słodyczy" swędzenie skóry ;-) Ale tak na poważnie troszkę się boję, bo jeśli tak wczesnie mi wyskakuje brrzuszek a tu akurat maj się zacznie, temperatura, ciężar itd... Nie wiem czy wzrost ma coś wspólnego z wielkością brzuszka, może trochę maskuje (wyciąga), ja mam 168, jednakże moja bratowa ma 160 a takiego brzuszka jak ja w 6 i w 9 miesiącu nie miała, choć wierzcie mi- jadła za dwóch chłopów ;-)
Vanilka pisałaś, że miałaś problemy z ciśnieniem i puchła... ja miałam z nerkami a efekt taki sam... Miałaś cc? wysokie ciśnienie jest predyspozycją....
 
Ostatnia edycja:
Dziękować dziękować :tak: Pamiętam tylko prócz "słodyczy" swędzenie skóry ;-) Ale tak na poważnie troszkę się boję, bo jeśli tak wczesnie mi wyskakuje brrzuszek a tu akurat maj się zacznie, temperatura, ciężar itd... Nie wiem czy wzrost ma coś wspólnego z wielkością brzuszka, może trochę maskuje (wyciąga), ja mam 168, jednakże moja bratowa ma 160 a takiego brzuszka jak ja w 6 i w 9 miesiącu nie miała, choć wierzcie mi- jadła za dwóch chłopów ;-)
Vanilka pisałaś, że miałaś problemy z ciśnieniem i puchła... ja miałam z nerkami a efekt taki sam... Miałaś cc? wysokie ciśnienie jest predyspozycją....
spokojnie ja mam 165 cm no i do szczuplych nie naleze :-D
obie bedziemy chodzic jak klocuszki :-D
tak ,mialam problemy z cisnieniem :-(pamietam ,ze raz mi tak skoczylo relanium mi musieli dawac bo ledwo sie trzymalam na nogach .... teraz calkowicie zrezygnowalam z soli ...no i z racji cisnienia zrobili mi cc no i 15 dni po terminie bylam to juz kur.....wypadalo by :wściekła/y:ciekawe jak bedzie teraz ....:eek:
 
Oj chyba zboczylysmy z tematu :-D
Rusalka to teraz tez chyba cc ? bo mala roznica miedzy jedna ,a druga by byla ...
 
tzn 4 lata...to nie taka mala roznica...i dzis polozna mnie pytala czy chce rodzic silami nat. ja , ze moge sprobowac:happy:
 
Wiesz co ja ciagle mysle ,ze masz roczne dziecko :-D:-Dcos mi sie ubzduralo :/
A nie mowila ,ze bedziesz miala spotkanie z lekarzem w sprawie porodu??
No mi moja tak mowila ......
 
reklama
Do góry