reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modna lipcóweczka :)

reklama
Ciuchy ciazowe super, ale dla rada dla wszystkich pierwiastek. Nie kupujcie za duzo i za wczesnie. :-)
Pas ciazowy swietna sprawa, bardzo mi sie w pierwszej ciazy przydal.
 
fajowe ciuszki!

ja wczoraj caly dzien buszowalam po sklepach:-p:cool2:-kupilam sobie 2 tuniki i pizame:happy:
 
Ciuchy ciazowe super, ale dla rada dla wszystkich pierwiastek. Nie kupujcie za duzo i za wczesnie. :-)
Pas ciazowy swietna sprawa, bardzo mi sie w pierwszej ciazy przydal.
no ja w 1 ciazy wogole nie uzywalam ciazowych ciuchow, oprocz pasa bo mialam bardzo maly brzuch! oto moj brzuch na przelomie 6 i 7 miesiaca ciazy:
 
Ostatnia edycja:
faktycznie malutki...ja tez mialam dosc podobny...wywalilo mnie dopiero po 7 m-cu...a i tak byl niewielki.
Tez nie kupowalam ciuchow ciazowych tylko tuniczki..i normalne spodnie...pozniej odpinalam jeden guziczek...
teraz uwielbiam przerozne getry...wiec dzis dokupilam sobie 4 pary i tuniczki, dluzsze bluzeczki,kozaczki .. wygodnie i modnie:-D
 
Perla-to ja myslalam,ze mialam maly brzuch w 6 miesiacu,ale Ty mnie przebilas;-)I jakie sexy majtaski;-)

A mi sie pas ciazowy nie przydal,jakos zawsze bylo mi goraco w brzuch i jak tylko moglam to w domu chodzilam z odkrytym (zwlaszcza pod koniec ciazy,jak bylo goraco).
 
Maajka mi pas sie przydal bo rodzilam w styczniu, wiec te ostatnie 2 miechy w nim smigalam ;-)
widze ze u Ciebie miedzy dzieciaczkami bwdzie jeszcze mniejsza roznica wieku niz u mnie... nie boisz sie jak sobie poradzisz? bo ja strasznie!
 
Perla...
"respekt" jak to mlodzież mówi ;-) Taki brzuszek dziewczyno to ja mam juz teraz, a w 6 miesiącu... hi hi... później spróbuje dołączyc... :szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry