reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modna lipcóweczka :)

reklama
ale swietne te pasy!!!!!!!!!!!!!!super!

Vanilka- mi mowila- po 20 tyg ...lekarz zadecyduje co i jak:sorry:
 
Ja jestem na etapie poszukiwania spodniczki :zawstydzona/y:
jakas jeansowa bym chciala ...w pl nigdy bym nie wyszla w spodnicy ale tutaj zaczelam nosic i baaardzo wygodnie mi bylo :happy2:
Wiec na wiosenke napewno bedzie w sam raz:happy2:
ta mi sie podoba
Extra jeansowa spódnica ciążowa roz. S (872430046) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
i ta tylko za krotka
>LOLA< MAMA LICIOUS OCLAINE M NEW! GRATIS! (862725128) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

ale ceny na allegro powalajace :baffled::baffled:
 
Vanilka ta pierwsze spódniczka całkiem fajna, nawet na sporym brzuszku będzie ładnie wyglądać:tak: a ta druga jak dla mnie o wiele za krótka!:zawstydzona/y: Ja nie lubie spódnic, zawsze tylko w spodniach chodze a M na mnie krzyczy :baffled:
 
Vanilka ja tą pierwszą mam :)Kupiłam u tego sprzedawcy na allegro.Fajna jest tylko duża-ja mam s ale myślę że to jest rozmiarowo m.Może jak przytyję będzie dobra :)
 
Ja tez nigdy nie chodzilam w spodnicach i moja mama zawsze mowila na mnie chlopaczysko :happy2:
tutaj zaczelam jakos nosic ale oczywiscie nie mini tylko takie do kolanka :happy2:

madzik mowisz,ze fajna jest ?na wiosne to ten wysoki pas juz sie przyda bo brzuszek bedzie wiekszy :happy2:
 
A moze ktoras zamawiala jakies spodnie i chce linka podac, bo ja tez w spodnicach nei chodze;-) a cos trzeba by juz kupic bo brzuchol rosnie z dnia na dzien, jeszcze rano moze byc ale jak juz zaczne jesc to masakra:-D:-D:-D:-D
 
Ja tez nigdy nie chodzilam w spodnicach i moja mama zawsze mowila na mnie chlopaczysko :happy2:
tutaj zaczelam jakos nosic ale oczywiscie nie mini tylko takie do kolanka :happy2:

a na mnie mówili łobuziak;-) i tata twierdzi, ze obojętnie co urodze to i tak jak sie wyda za mna to będzie jak chłopak bo ja całe życie w spodniach:happy2:
 
reklama
Ja zakupiłam juz spodnie w C&A, ale nie powalaja mnie na kolana.

Pasy mi sie bardzo podobaja i na pewno kupię różne kolory.

W ogóle mamy szczęście, że największe brzuchy będą latem, ja rodziłam poprzednio w marcu i masakra zimą chodzić z wielkim brzuchem- kurtki małe, nogi miałam bardzo spuchnięte i nie mogłam zapiąć butów (latem japonki i po kłopocie). Latem zarzucimy dresy, tunikęczy letnią sukienkę i z głowy.

W ogóle w pierwszej ciąży miałam tylko 2 pary spodni typowo ciążowych, i nosiłam koszulki i bluzy mojego M.
 
Do góry