reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mój synek cierpi na bezdech senny !

N

nela

Gość
Mój 5-cio letni synek chrapie w nocy!! Często są okresy( np. około tygodnia) kiedy ma bezdech w czasie snu. Całą noc nasłuchuję czy wszystko z nim w porządku. najgorsze jest to,że chrapie po przewróceniu na bok.W tej chwili nie mam możliwości, żeby iść do lekarza bo jesteśmy za granicą-dopiero za dwa miesiące.
Czy to zapowiedź alergii? (do drugiego roku miał atopowe zapalenie skóry). Proszę o pomoc mamy, które mają ten sam problem i czy to jest coś poważnego????
 
reklama
To może oznaczać przerośnięcie trzeciego migdała. Po powrocie do kraju powinniscie pewnie pokazać sie u laryngologa.
pozdrawiam ania ś.
 
To rzeczywiście wygląda na trzeci migdał lub obrzmienie wszystkich migdałków i może być spowodowane alergią, dymem papierosowym, ale także zwykłym stanem zapalnym gardła. Jeśli to "tylko" ;) chrapanie to możesz spokojnie poczekać 2 miesiące z wizytą, jeśli natomiast dziecko nagle zaczęło mieć bezdechy (przestaje chrapać i ma problemy z zaczerpnięciem oddechu, krztusi się, śpi bardzo niespokojnie itp.) to myślę, że powinnaś udać się do lekarza.
Pozdrawiam cieplutko
 
Dziękuję za odpowiedzi, które trochę mnie uspokoiły i dzięki wszystkim, którzy dopiero przyślą odpowiedź..POZDRAWIAM
 
Do góry