reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój synek nie zaśnie bez smoczka :-(

No, tak będę musiała zrobić :-/

P.S. Nie moge się napatrzeć na Twoją śliczną córeczkę :-)

dziękuję:-)nie wiem jak się to udało:-Dkażdy mówi tak jak Ty się nie chwaląc:zawstydzona/y:ale jak chodzę po sklepach z różowym wózkiem ona gada do wszystkich i się uśmiecha to nas zaczepiają ludzie tutaj:tak:szczegół że muszę prosić aby mówili po angielsku bo nie rozumiem islandzkiego:zawstydzona/y:i każdy mówi że taka śliczna, słodka przecudowna.
może będziesz miała narzeczoną dla synka:-Ddaj znać to ich spikniemy :-D:-D:-D:-D:tak:
 
reklama
Nie ma sprawy. Będę pamiętać :-)



Kamiś pozdrawia Olivkę :-D
hahah dobre!jaki z niego mały maczo!jak sobie leży na brzuszku moja nie lubiła tak.
DSC00460 modified.jpg
hejka dla Kamillosa:))muuuaaaa
 
U mnie klaps :-(
Poddałam się, wczoraj mi plakał 4 godziny. Już nie miałam sumienia.
Chyba przemęczę się jeszcze ze 2, 3 miesiące, może wtedy się uda.
Ale trzymam kciuki dziewczyny i wierzę, że Wam się uda :-)

4 GODZINY??? Jakos dziwne to. SMOCZKA POTRZEBUJE MAMA NIE DZIECKO, TYLKO PO TO BY BYLO JEJ LATWIEJ USPIC DZIECKO.

Znajdz jakis inny sposób na wyciszenie gagatka a smoczek przestanie byc istotny!!!
Wiem, ze duzo sie czyta, ze lepiej aby dzidzia zasypiala sama i takie tam inne bzdety...fajnie moc dac dydka i po sprawie. Gagatek zasypie i mamy luz. Ale jakos nie wierze w 4 godzinny placz z braku smoczka.

Potem kupujemy dziecku tv do pokoju aby nam nie przeszkadzało, teraz dajemy smoka aby tez nam nie przeszkadzało!!!!!!!!!!!!!!!
 
4 GODZINY??? Jakos dziwne to. SMOCZKA POTRZEBUJE MAMA NIE DZIECKO, TYLKO PO TO BY BYLO JEJ LATWIEJ USPIC DZIECKO.

Znajdz jakis inny sposób na wyciszenie gagatka a smoczek przestanie byc istotny!!!
Wiem, ze duzo sie czyta, ze lepiej aby dzidzia zasypiala sama i takie tam inne bzdety...fajnie moc dac dydka i po sprawie. Gagatek zasypie i mamy luz. Ale jakos nie wierze w 4 godzinny placz z braku smoczka.

Potem kupujemy dziecku tv do pokoju aby nam nie przeszkadzało, teraz dajemy smoka aby tez nam nie przeszkadzało!!!!!!!!!!!!!!!

wiesz to Ty jesteś śmieszna!znalazła się matka co wszystko poświęca dziecku z uśmiechem.to ja w to nie wierze.a i owszem smoczek też JEST dla MATKI żeby mogła w spokoju wypić cholerną kawę.i żyjemy w XXI i żebyś wiedziała że kupują telewizory i każdy ma do tego prawo.i po mimo tej Twojej bulwersacji sama nie raz zrobiłaś coś pozbyłaś się dziecka na chwile żeby posiedzieć w spokoju
 
U mnie klaps :-(
Poddałam się, wczoraj mi plakał 4 godziny. Już nie miałam sumienia.
Chyba przemęczę się jeszcze ze 2, 3 miesiące, może wtedy się uda.
Ale trzymam kciuki dziewczyny i wierzę, że Wam się uda :-)

022274991.png


u nas też porażka:-( nie mogę patrzeć jak Maja się męczy i płacze:-( też jeszcze trochę poczekam
 
a ja nadal walcze.juz 5dni bez niego.i jakoś leci.ale u nas to inaczej mala sama sie soba zajmie pobawi sie przez chwilke, a jak śpiąca to na ramieniu mi zaśnie.dajcie znac kiedy kolejna wasza próba.bede was wspierac:-D
 
reklama
wiesz to Ty jesteś śmieszna!znalazła się matka co wszystko poświęca dziecku z uśmiechem.to ja w to nie wierze.a i owszem smoczek też JEST dla MATKI żeby mogła w spokoju wypić cholerną kawę.i żyjemy w XXI i żebyś wiedziała że kupują telewizory i każdy ma do tego prawo.i po mimo tej Twojej bulwersacji sama nie raz zrobiłaś coś pozbyłaś się dziecka na chwile żeby posiedzieć w spokoju

Zle mnie zrozumialas. To nie chodzi o to, ze uwazam, ze smok to zbrodnia. Jak ktos decyduje sie na niego to powinien byc swiadomy konsekwencji. Bastian tez mial czas ze dostal smoka. Bylo mi lepiej i wygodniej, szybciej zasypial, latwiej dalo sie go wyciszyc. Przyszedl czas ze dostal katar, i nie chcial smoka ze3 dni. Tym sposobem pozbylismy sie smoka. Wiedzialam , ze jest to szansa i wykorzystalam ja.
Przyszedl czas kiedy zrobilo sie ciezko. Bastek nie zasypial latwo, budzil sie w nocy, trudno bylo mi go wyciszyc. i nie raz nie dwa mowilam sobie ze ide kupic smoka bo zwariuje! To jak narkotyk, po ktorym wiesz, ze poczujesz sie lepiej. Dlatego napisalam, ze to nasza wygoda i brak konsekwencji nie pozwala nam sie pozbyc smoka. Skoro wiem, ze smok szkodzi bo szkodzi, skoro wiemy, ze zeby, zgryz i wiele innych argumentow(sensownych)przemawia, za zyciem bez smoka to dlaczego sie go nie pozbywamy??? Bo wlasnie jest nam wygodniej. Nam.
Ja tez mam Bastka czasem dosc. Nie jestem ztych szalenie zakochanych matek, umierajacych bez swoich dzieci, mowiaca wiecznie o kupkach itp. Mam dystans do macierzynstwa choc uwazam, ze jestem jeszce mloda mam prawo! do bycia czasem nieodpowiedzialna.
Tv nie kupie:) kazdy ma wybor tak jak mowisz, ale jesli biore odpowiedzialnosc za swoje dzialanie, za swoje decyzje to po co teksty w stylu ze sobie nie radze?? Dalas smoka ?? Kazal Ci ktos?? Jest Ci ciezko?? Rozumiem! Ale bierz odpowiedzialnosc. Twoja mala sama go sobie w sklepie nie kupila:)
Pozdrawiam i s\wcale sie nie zbulwersowalam...Ja taka jestem SZCZERA
 
Do góry