reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Monitoring owulacji a testy owulacyjne

Agataxv

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Luty 2022
Postów
35
Hej kochane
Byłam dziś na monitoringu owulacji i pęcherzyk dominujący ma już 20,5mm. Jestem lekko zdziwiona bo nigdy tak wcześnie owulacji nie miałam- praktycznie zaraz po okresie. Zrobiłam dodatkowo test owulacyjny clearblue (ten elektorniczny) i wyszedł negatywny, po wyjęcia paska druga kreseczka była praktycznie niewidoczna. Śluzu praktycznie u siebie nie zauważyłam. Zawsze gdy testy wskazywały owulacje miałam wręcz „potop” i zgadzały się z monitoringiem.
Wiem, ze monitoring jest ważniejszy, ale pierwszy raz mam taką rozbieżność.
Miałyście tak? :/
 
reklama
Pęcherzyk ma dopiero 20mm, może pęknąć nawet mając 25mm a nawet trochę więcej czyli za 2-3 dni. Test owulacyjny wychodzi ok 8 do 48h przed pęknięciem więc pik może być dopiero jutro lub nawet pojutrze. 😉
 
Do góry