reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moze galeria brzuszkow ??

a to mój brzusio 16 tydzień SAM_6954.jpg
 
reklama
Na moj gust to ja mam ogromny brzuch w porownaniu ze stanu bez lokatora...ale faktycznie jak siedze w poczekalni u gina to moje rowiesniczki maja juz pokazniejsze uwypuklenia.Moja ciaza skupila sie naszczescie tylko na samym brzuchu i co najgorsze na biuscie...

pieszczoszka1988 wow!! ale piekna pileczka

Ja moze poczekam jeszcze kilka tygodni z chwaleniem sie wielkoscia :o)
 
dziewczyny sliczne brzusia.
skoro zaczelyscie wklejac to ja tez sie pokaze.
zdjecie robione przed chwila(15 tydz)
 

Załączniki

  • DSCN5477.jpg
    DSCN5477.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 85
Ostatnia edycja:
Pieszczoszka ale masz już pokaźny brzusio:) To napewno Twoja I ciąża hmm?
Monaadams, Suse, wiolka, dorka ale piękne ciążowe brzusie:)
Z niecierpliwością czekam na ich powiększanie:):)

To ja też wkleję na razie nie za duże mieszkanko mojej kruszynki:)
12tc
 

Załączniki

  • IMG_6032.jpg
    IMG_6032.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 102
po zdjeciach juz prawie u kazdej z nas widac ciazowy brzuszek,ja swojego nie pokazalam bez ubrania bo jak narazie jeszcze taki bardziej tluszczykowaty jest.
pieszczoszka twoj brzuszek mi sie podoba, wydaje sie juz taki twardy, pileczkowaty.:-)
suse a ty nie oszukuj ze w ciazy jestes, chudzinko ty nasza:-p:-D
 
reklama
Do góry