reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moze galeria brzuszkow ??

joasia tego juz nie chcialam pisac:-). ja w bilard przestalam grac tak kolo 8 miesiaca bo brzuch mi przeszkadzal ale za to w bilarda bardzo dobrze mi szla gra, maz sie smial ze brzuch mi pomaga rownowage lapac.

a tak swoja droga, dziewczyny ktore bedziecie mamami poraz pierwszy, wychodzcie z domu, idzcie do kina, posptykajcie sie ze znajomymi , pobrojcie z waszymi facetami bo potem ciezko znalezc na to czas i sily.
to taka moja mala rada:-D
 
reklama
Wiolka dzięki za rady.:yes: Mnie ostatnio koleżanka doradzała, żeby wyspać się teraz bo potem to juz nie będzie czasu ;-);-) Mąż juz planuje wypad na lodowisko z racji zaczynającego się sezonu, ale jednak się nie odważę. Nigdy na łyżwach się nie przewróciłam jednak teraz wole dmuchać na zimne.
 
stokrotka ja rozumiem ze boisz sie isc na lodowisko bo a noz widelec mozesz upasc, ale np kino, restauracja, kolacja przy swiecach we dwoje, wspolna kompiel... rob to na co tylko fantazja ci pozwoli;-)
a co do spania na zapas ja nie umialam :-D
 
a to mój brzusio, też pokaźny:):)

16+1.jpg

zdjęcie robione dziś bo napis na zdjęciu nie wyraźny.
 
oto mój brzuchol. Zdjęcie z wczoraj, robione na szybko dlatego widac więcej łazienki niż brzucha :-)DSC00560.jpg
 
no wieki, jakby co najmniej 6-7 miesiac był ale raz ze 3 ciąża a dwa, że ja z natury mam duży bbrzuch :-D
 
reklama
Do góry