reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Może Ktoś Poradzi?

agnieszka81

Fan(ka)
Dołączył(a)
10 Luty 2007
Postów
1 777
od jakiegoś czasu mam wielki problem, Kuba budzi się po kilka razy w ciągu nocy (Dzisiaj 3) i za każdym razem domaga się butli z mlekiem.
Oszustwa typu herbatka, czy mleczko z dwóch miareczek-odpadają od razu wyczai co jest grane i jest histeria.:no:
może jakaś mama wie jak temu zapobiec, może jest jakiś sposób?
Przecież on jest już duży i nie powinien jeść w nocy:no:
 
reklama
Moj Kuba jest juz troszke wiekszy ale tez sa rozne problemy. Ja pozostala bym przy wodzie gotowanej i uparcie nie dawala mleka. Probowalabym tez w inny sposob go uspokoic. Zastanow sie tez czy moze nie idzie spac głodny? Bo to moze byc przyczyna tego wstawania. Moze byc tez tak ze za kilka dni przejdzie Mu i wszystko wroci do nirmy - tak jest najczesciej. Na dzieci strasznie dziala pogoda (podobno) i sa strasznie kaprysnie. Moj Kuba własnie taki jest.
 
Dzięki Buziasia, też zastanawiałam się czy nie jest głodny...Może tak być bo ostatnio jakoś mało i niechętnie je....Mam nadzieję że tak jak piszesz to minie:-)
Ale niestety nic nie pomaga gdy się zbudzi w nocy:no: ani noszenie ani bujanie, ani wzięcie do łóżka ani herbatki, woda-tym bardziej:-D jest ryk, histeria gdy w butli oprócz mleka jest coś innego:no:
 
A czy Twój synek ma już wszytkie zęby? Bo Olo też ostatnio budzi się w nocy, ale nie woła jeść, jest tylko niespokojny, ale wychodzą mu czwórki. Może to też kwestia zębów? Tylko, że Olo nie chce jeść, nigdy nie wołał w nocy jeść, wogóle pomysł nawet z piciem w nocy kończy się jeszcze większym płaczem. No i ta pogoda, taka w kratkę to też może być przyczyna.
 
Kuba ma wszystkie czwórki, a być może, że 5 idą? tylko na razie to nic w rej buziuni nie widać:-)
Być może, że to pogoda...
 
Moja córcia miała ten sam problem niedawno. Okazało się że w ciągu dnia zjadala zbyt mało. zaczelam jej dawac porządną porcje mleka z kaszka na śniadanie - pełną butle mleka, aż pod sam kapselek i do tego 3-4 miarki kaszki, a na kolacje albo znowu kaszka albo budyń. Pomogło - mała zaczela ślicznie spać, przesypia całą nockę.
Problem może tez być taki że twój babelek boi się ciemności w nocy, spróbuj może zostawiać mu maleńkie światełko w pokoiku i jakiegoś miśka w łóżeczku.

POWODZENIA !
 
dzięki agulka:-) to faktycznie pewnie jest z głodu... Muszę mu dawać mniejsze porcje a częściej.
A co do ciemności to nie-ma takiego świetlika w kontakcie ,a przytulanek to Kuba ich nie uznaje :baffled: ma za to ukochaną podusię z którą zawsze śpi, chodzi, ogląda z nią bajki:tak: ostatnio chciał z nią iść na podwórko:sorry2::rolleyes::rofl2::-D
 
hehe moja Paulinka uwielbia misie poduszke ze sloniem i butelke po mineralnej. Na szczęście nie chce z nią spać.
Powodzenia z Kubusiem niech wcina w ciągu dnia wiecej, lepsza kolacja i niech lula spokojnie, tak aby rodzice tez sie wyspali :)
 
reklama
agulka-butelki po wodzie to też był hicior swego czasu-ale już mu trochę przeszło ;-)a ta podusia to jest śmieszna, bo to w zasadzie o poszewki chodzi, mam dwie takie same białe w żółte wzorki, jeszcze po mojej mamie z dzieciństwa :szok::szok::szok: i on innej nie chce, i muszę je prać non stop, żeby jakaś była w zapasie czysta:-D
A dzisiaj mimo że wczoraj u dziadków dwie parówy podobno wciagnął:szok: i tak o 4.30 pobudka była, ale tylko raz w ciągu nocy:tak: sukces:-D
 
Do góry