reklama

może znów zaczniemy wspólne odchudzanie?

Temat na forum 'Diety, diety' rozpoczęty przez natala2809, 25 Listopad 2009.

1. natala2809

natala2809 Początkująca w BB

hello wszystkim którzy tu zajrzą:) jestem z Bielska i mam do zrzucenia pare kilo- właściwie to jakieś7- ale jak się tylko uda to więcej. Nie jestem jeszcze mamą ale to chyba niczemu nie przeszkadza:) tak sobie pomyślałam, że może poodchudzamy się razem- zdrowymi sposobami? chce się ktoś przyłączyć?? ja zaczynam od jutra... zapraszam wszystkich.
    prawda jest taka że potrzebuję wsparcia bo mam strasznie niski poziom motywacji:sorry: i myślę że z wami jakoś mi się uda:) pozdrawiam

2. buba009

buba009 mama Emilki

witam.z checia sie z tob podochudzam tez mam troche kilo do zrzucenia jakies 25:crazy::crazy: i rowniez bardzo slabo motywacje a musze schudnac bo juz niedlugo slub:-D:-D jakies prpozycje od czego zaczac masz moze??

3. reklama
  4. natala2809

szczerze to ja też mam za niedługo ślub...w sierpniu i trzeba jakoś wyglądać:) ja zaczęłam od dziś. przede wszystkim wcinam błonnik z ananasem co pozwala mi ograniczyć porcje posiłków i oczywiście jem chrom bo do słodyczy to jestem pierwsza:)poza tym staram się ćwiczyć ( tzn będę się starać) co wieczór.a Ty jaki masz plan?

5. buba009

buba009 mama Emilki

ja slub mam w lipcu wec troszke wczesniej heh:-) ja zaczynam od ograniczenia jedzenia do 3 posilkow dziennie w tym ze bez slodyczy i innych takich nie zdrowych do tego cwiczenie A6W zaczynam od dzis potem bede sie starac inne cwiczonka zrobic.

6. natala2809

ja do tego A6 to chyba się nie dam rady zmobilizować. więc robię mix ćwiczeń:)

7. iwon3004

iwon3004 lipcowa mamuśka 09

Najlepiej jak zrobisz 5 posiłków dziennie. O wyznaczonych stałych porach.Przy czym 2 posiłki w formie mniejszych porcji. Śniadanie obowiązkowe! :tak::tak:

8. buba009

buba009 mama Emilki

no tak mialam napisac 5 a niewiem czemu napisalam 3:-)ja sie wlasnie zbieram za cwiczonak na brzuszek a na sniadanko dzis jogurcik z platkami i owockami:-) waga zmierzona i miary porobione teraz sie nie bede warzcy do swiat moze cos mi zejdzie heheh mam nadzieje:-)

9. buba009

buba009 mama Emilki

no i ja jestem juz po cwiczonkach uda mnie bola to chyba dobry znak:-):-) tylko brzucha nie czuje... moze zle cwiczylam hmmm... z reszta i tak narazie niemoge go przemeczac musze powoli zaczac bo jestem po cc wiec mysle ze na poczatek jest ok:-):-)

10. reklama
  11. iwon3004

iwon3004 lipcowa mamuśka 09

Buba ooooo Ty jesteś lipcowa mamuśką, tak jak i ja:-D:-D:-D

Gratulacje za pierwsze ćwiczenia. Wytrwałości w takim razie życzę.

12. buba009

buba009 mama Emilki

a dziekuje:-):-) hehe Ty tez widze ze w lipcu urodzilas swoja kruszynke:-D:-Di to nie duza roznica dni :-D:-D

Poleć forum