reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

Hej ja po wizycie jestem zalamana.Lekarka mierzyla syncia chyba z 15 razy i wazy 2752g i lezy za przeproszeniem od dupy strony- glowka u gory,dupcia na dole,nogi na twarzy:szok:-miednicowo jakos i powiedziala,ze szanse na odwrocenie to ona widzi marne wiec raczej cesarka.Najgorsze jest to,ze termin z miesiaczki mam 10.08 a lekarka mi mowi,ze ok 2tyg wczesniej robia cesarke,a ja k***mamwizyte w szpitalu dopiero 26 lipca!:eek: czyli 2 tyg wczesniej! A jak zacznie wylazic wczesniej:eek:. Masakra musialabym urodzic dupke a potem glowe i nogi :wściekła/y:. Jestem ogolnie oglupiala :szok:
 
reklama
Karolinka-byle bez nerwów(łatwo się mówi-wiem)jeśli się niunia nie obróci rzeczywiście lepiej i dla Maluszka i dla Ciebie zeby ta cesarka była-będzie dobrze,zobaczysz-tulkam:*
 
Karolinka- trzymaj się jesteśmy z Tobą, pamiętaj najważniejsze żeby ze spokojem i dobrym nastawieniem. Ja na razie to spokojna jestem ale jak mi przyjdzie co do czego to pewnie moj spokoj odejdzie. Jak na razie mam jeszcze 2 miesiace czasu ale juz mi znajoma radzila przygotowac sobie torbe do szpitala
 
Ja tak troche wyjde z tematu ale z moimi piersiami coś się dzieje, mam strasznie suche i aż takie szorstkie brodawki powinnam czyms je smarowac zeby byly normalne czy jak?
 
Karolinko, trzymam kciuki za pomyslny "obrot spraw" :D

wiesz,że w ten weekend jest zlot babyboomowych mamus???

lubiczanko, no tak, tylko, ze ja wlazlam na forum po weekendzie.. masz link do watku moze, nie moge znalesc?

Sylcia, witam serdecznie!

Agus, w Blanchu jest fajny sklep z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci, kurcze nie pamietam jak sie nazywa ale ostatnio tam kupilismy prezent dla Babla znajomych na chrzciny :) a "chodziaki" i itp sa w argosie :)

Agus a co do brodawek - polecam masc Maltan - ja sama stosuje od miesiaca. a z brodawkami mialam podobnie - najpierw zrobily sie suche, a potem leciala z nich siara (na szczescie w nocy tylko). Maltan mozna dostac w kazdej polskiej aptece internetowej bez recepty :)


czy wam tez sie robia potowki na brzuchach? ja mam wysyp od wczoraj i do tego z dwuch zrobily mi sie male ranki - bo popekaly. wiecie czym mozna to smarowac?

no i jest stanowczo ZA GORACO! nie sadzilam, ze kiedykolwiek to powiem mieszkajac w Irlandii ;) do tego maly sie rusza we wszystkie mozliwe strony i daje znac ze jest - leze na prawym boku - niewygodnie mu, na lewym - nie wygodnie, na wznak - znowu mi nie pasuje. no i zdecycdowanie nie ma "parcia na szklo" - za kazdym razem jak zaczyna wariowac chce go nagrac - a ten jak nazlosc udaje, ze go nie ma. wylacze kamere - zaczyna znowu. uparciuch :)

nie moge sie doczekac piatku. Jedziemy z J. do Tramore na weekend poudawac przed swiatem, ze nas nie ma. ostatni wspolny, spokojny, wolny weekend ;)

no i 40 dni do przyjazdu "mamusi"...
 
Josiu-ale to i tak już"po ptakach":(((Tramore powiadasz...a którędy jedziecie?Co do wysypki na brzuchu to całkiem naturalne-zwłaszcza jeśli faktycznie jest goraco:(
 
lubiczanko, nie wiem ktoredy. maz planuje trase ;) bedziemy jechac wieczorem (jak tylko J. wyjdzie z roboty) a wiem, ze bedziemy chcieli ominac korki i tlumy walace na Oxegen. wiec pewnie pojedziemy bocznymi drogami, nie autostrada.

zwłaszcza jeśli faktycznie jest goraco:(

stanowczo za goraco

syn sasiadow z kolega bawi sie w ogrodku:
- "I love you"
- "Fu*k you!"

w cokolwiek sie bawia...
 
reklama
Josiu-to chłopcy mają zabawe-nie ma co:/No ja konkretnie o trase nie pytam,tylko nie mam bladego pojęcia gdzie mieszkacie(nie potrafię umiejscowić na mapie w wyobrazni)i tak sobie myślę (mniej wiecej)jak wygląda Wasza trasa-bo moze np nas macie po drodze i na kawkę mogłabym zaprosic:)
już sprawdziłam-jakbyście się pokusili o wcześniejszy wyjazd i jazdę przez Cashel,to zapraszam(w co.Tipperery a nie pod Dublinem;))
 
Ostatnia edycja:
Do góry