reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

Aga, lubiczanka jak Wy dajecie rade? ja mam tylko dwoje i jak oboje na raz rycza to prawie z siebie wychodze! jak ich ogarnac?
 
reklama
Sloszym-ja niestety w tej kwestii dopiero wprawy nabiorę,bo różnica wieku między kolejnymi dziećmi była większa niż u Ciebie...Dopiero się zacznie...a Daniel taki zazdrośnik,że aż się boje:(Pocieszam się faktem,że moje maleństwa po zjedzeniu ,przebraniu zazwyczaj spały,więc starszym czas można było poswięcić-tylko kto mi zagwarantuje,że tym razem będzie tak samo???
Tichonek-hehe...to czekamy;))))
 
Aga,Tichonek-ja się zarzekałam,zapierałam i co?i lada dzień mi 4D wyskoczy;)
Karolinka-nie popuszczaj łosiom...co za chamstwo:(((

no wlasnie dlatego tez napisalam,ze sie nie zarzekam:-Dale swiadomie to juz w ciaze zachodzic nie bede a ze antykoncepcja na mnie dziala bez problemow to mam nadzieje,ze tak pozostanie:-D

ja to zawsze mowie,ze im wiecej dzieci tym wiecej czasu dla siebie kobieta potrafi wygospodarowac;-)tak bylo w moim przypadku....dla mnie juz nie ma jakiejs zbytniej roznicy w sztukach :-Dno ale na tej 5 mam nadzieje pozostac......
 
TICHONEK za stara???????:szok:nie przesadzaj....zobacz na mnie....36 na karku i prawie piatka dzieci :-D

Aga jakie 36? Przeciez ty moj rocznik jestes:-)

Ja moze i bym chciala jeszcze jedno, ale jak mi sie secik znow trafii?? Zwariowalabym:-))Kocham dzieci ale zarzynac sie nie chce tym bardziej ze zdrowie juz nie teges,dwie cc za mna,no i latka nie takie no i strach przed kejnymi blizniakami.Bo jak widac z plodnoscia u mnie no problem hihi
 
reklama
Aga jakie 36? Przeciez ty moj rocznik jestes:-)

Ja moze i bym chciala jeszcze jedno, ale jak mi sie secik znow trafii?? Zwariowalabym:-))Kocham dzieci ale zarzynac sie nie chce tym bardziej ze zdrowie juz nie teges,dwie cc za mna,no i latka nie takie no i strach przed kejnymi blizniakami.Bo jak widac z plodnoscia u mnie no problem hihi
no to sama nie jestem-blizniąt co prawda nie posiadam,ale na płodność narzekać nie mogę(albo mogę jak najbardziej;))A jeśli czujesz,że chciałabyś jeszcze,to dajesz...nie no wiem,że łatwo się mówi,ale Aga mi chyba przytaknie-przy kilku dzieciach kolejne w tę czy tamtą stronę jest już bez różnicy:)
 
Do góry