reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Must have, czyli sprawdzone artykuły dla dzieci i niemowląt :)

Cuski

Cena zależna od rozmiaru i koloru od 65-99zl

Komfort nawet dla niezwykle wrażliwej skóry noworodka. Stymulacja i pobudzanie wyobraźni dziecka. Owalny kształt głowy idealny dla małych paluszków uczących się odkrywać i chwytać to właśnie przytulanka Cuski® Do jej wykonania użyto delikatnej bawełny, nie posiada żadnych nadruków.

Unikalna koncepcja przytulanki Cuski® sprawia, że dziecko poprzez nią czuje obecność rodzica. Wystarczy, że mama przyłoży Cuski® do swojego ciała i prześpi z nią kilka nocy, aby wyjątkowo delikatny higroskopijny materiał nosił jej zapach. To on da maluszkowi poczucie, że mama jest zawsze blisko niego.

U nas sprawdził się rewelacyjnie - szczególnie przy odstawieniu cycusia widziałam że już teraz dużo takich ciuśkow jest - może Wy możecie coś jeszcze tego typu polecić?
 

Załączniki

  • 500500669.jpg
    500500669.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 129
reklama
@Megi86 - Dziękuję Ci za założenie tego wątku, jak zaczęłam czytać na ogólnym co polecacie to od razu o tym pomyślałam a tu patrzę i założyłaś taki temat - super :D

@Kordosia - ten leżaczko-bujaczek z Tiny Love też właśnie chcę kupić bo słyszałam dużo opinii dobrych.

A jeśli chodzi coś ode mnie to polecam z czystym sumieniem:


TUMMY TUB Wiaderko do kąpieli antykolkowe
- ceny od ok 70 zł

Miałam przy Misiu i powiem Wam, że tak jak oglądałam na youtube - dziecko płakało a jak go tylko wkładaliśmy do wiaderka to nastawał spokój i jakbyście sobaczyli jego błogość na twarzy - coś niesamowitego.
Powiem Wam, że Mąż sceptycznie do tego podchodził, ale jak zobaczył jak to działa to sam każdemu kto spodziewał się dziecka to polecał. Nie wyobrażam sobie teraz niczego innego jak to wiaderko do kąpieli - żadne wanienki.
Myślałam o tym wiaderku, a jak długo ono posłużyło Wam?
 
Myślałam o tym wiaderku, a jak długo ono posłużyło Wam?
Wiesz co Misiu szybko gruby się zrobił i kapral się tylko pół roku później przeniesiemy go od razy do wanny ale siedział w niej w takim jakby krzesełku (nie wiem jak to nazwać). Wiesz to wszystko zależy jakie duże dziecko ale myślę do 6mca spokojnie. Jak się zastanawiasz to już się nie zastanawiaj naprawdę jest to świetna sprawa a dziecko w tym wiaderko tylko lekko za brodke podtrzymujesz. I naprawdę ta blogosc na twarzy dziecka jest niesamowita
 
Pół roku to i tak długo, ja byłam pewna, że krócej nawet. Dobra, nie spamuję już w temacie pytaniami :D
 
Ja polecam od siebie minimalizm [emoji4]
I chustę kółkową. Taki maluch to najbardziej potrzebuje bliskości mamy i to jest klucz do sukcesu [emoji846]. Nie mówię oczywiście o monitorach oddechu czy nianiach bo te w domku na pewno bardzo się przydają. Większość gadżetów dla bobasów są mile dla oka, mniej dla portfela i bardziej służą rodzicom niż dziecku poza leżaczkiem z Tiny love bo on swego czasu to służył nam do drzemek chociażby na balkonie [emoji4]
Do tego wszystkiego oczywiście doszłam po odchowaniu trójki dzieci i posiadaniu całego zaplecza akcesorii niemowlęcych[emoji23] także zanim coś kupicie to się naprawdę zastanówcie czy potrzebne to dziecku czy wam bo ładne, fajne i na pewno się przyda [emoji3]
zgadzam sie w calej rozciaglosci :tak:
 
Poduszka do karmienia z firmy Motherhood
Cena ok. 70-80 zł.

Poduszka towarzyszyła mi przy córeczce od pierwszych tygodni. Nie wyobrażam sobie karmienia bez niej, a karmie do teraz ;) jest sztywna. Przez tyle czasu (czyt. 15 miesiecy) nic się nie odksztalcilo. Poszewka jest wykonana przyjemnego materiału. Można ja prac. Poduszka dobrze otula brzuch dookoła. Karmilam z nią i z pozycji spod pachy i klasycznej :) naprawdę polecam :)
 
Dostawka do wózka z siedziskiem lub bez. Cen nie pisze bo są przerozniste firmy i ceny.
 

Załączniki

  • i-lascal-dostawka-do-wozka-buggy-board-mini.jpg
    i-lascal-dostawka-do-wozka-buggy-board-mini.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 134
  • dostawka-do-wozka-lascal-maxi-siedznie.jpg
    dostawka-do-wozka-lascal-maxi-siedznie.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 142
Mamusie, rzucam temat - wanienka. Polecacie jakąś szczególnie? Na co zwracać uwagę? Macie jakieś doświadczenia z tymi thermo (z wbudowanym termometrem)?
 
@Megi86 - Dziękuję Ci za założenie tego wątku, jak zaczęłam czytać na ogólnym co polecacie to od razu o tym pomyślałam a tu patrzę i założyłaś taki temat - super :D

@Kordosia - ten leżaczko-bujaczek z Tiny Love też właśnie chcę kupić bo słyszałam dużo opinii dobrych.

A jeśli chodzi coś ode mnie to polecam z czystym sumieniem:


TUMMY TUB Wiaderko do kąpieli antykolkowe
- ceny od ok 70 zł

Miałam przy Misiu i powiem Wam, że tak jak oglądałam na youtube - dziecko płakało a jak go tylko wkładaliśmy do wiaderka to nastawał spokój i jakbyście sobaczyli jego błogość na twarzy - coś niesamowitego.
Powiem Wam, że Mąż sceptycznie do tego podchodził, ale jak zobaczył jak to działa to sam każdemu kto spodziewał się dziecka to polecał. Nie wyobrażam sobie teraz niczego innego jak to wiaderko do kąpieli - żadne wanienki.
Jak sie kapie w takim wiaderku? Mam od kolezanki, ale nie wiem jak uzywac. Nadaje sie dla malego miesiecznego brzdaca (3,3 kg)?
 
reklama
Do góry