reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mycie wlosów

sma85&06

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
10 Listopad 2008
Postów
124
Miasto
Bydgoszcz
Jak czesto myjecie wlosy swoim skarbom? Julia ma krecone wloski, które sięgają juz prawie do pasa (mokre juz sięgają) ale czesanie ich i mycie należy do zadan pracochlonnych i czasochlonnych. Najwiekszy dylemat mam kiedy mala chodzi do przedszkola, wtedy w tygodniu jest zmeczona i trochę marudzi przy myciu, wiec ograniczam sie do kąpieli cialka.. wiec raz w tygodniu, czy to nie za rzadko? ja swoje myję codziennie, czasem co drugi dzień, ale u malej,wloski wygladaja ladnie, nie ma tlustych strąków:-)
 
reklama
Moja córcia ma dwa latka ma również bujną czuprynkę i loczki od samego początku latem ma główke mytą codziennie a teraz w sezonie zimowym myje jej włosy co drugi dzień ale zdarza się że również myje jej codziennie,tylko jej włoski już nawet jak są myte co drugi dzień to nie wyglądają ładnie ,także wydaje mi się za jak Twojej córci starcza mycie włosków raz w tgodniu i one ładnie wyglądają no to wszystko jest ok widocznie dla jej włosków to starcza,ja sama muszę myć głowe codziennie.pozdrawiam
 
ja mojej myje glowe co tydzien,w lato czesciej dwa,trzy razy w tyg,czesciej jak byla upocona,czy wlosy ulepione czy w piaskownicy za bardzo szalala
moja tylko ma proste wlosy za ramiona,wiosna przycinane zawsze,bo jej sie puszyly i czesac ciezko bylo przed przedszkolem
 
Ostatnia edycja:
U nas też mycie włosków raz w tyg w okresie zimowym a w lecie raczej codziennie zwłaszcza po zabawach w basenie.. :blink:
Jeśli mimo mycia raz na tydz Twoja córcia ma ładne (czyt.nie tłuste) włoski to nie ma powodu by je myć codziennie :sorry2: Spokojnie... :-p
 
Ja myję mojej córci włosy raz w tygodniu:tak: i myslę, że to wystarczająco często, nie zauważyłam żeby miała tłuste włoski albo brudne
 
Dziękuję za odpowiedzi:) A jakich szamponików używacie? Ja lubię jonsons prostujący wlosy, to ten różowy. Zastanawiam się też nad sprayem ulatwiajacym rozczesywanie, widzialam taki w katalogu oriflame, może juz ktoś wypróbowal?
 
my też używamy szamponu Jonson's, spray też używamy, ale nie wiem jakiej firmy, truskawkowy, fajnie pachnie i faktycznie ułatwia rozczesywanie włosów, można go stosować zarówno po umyciu jak i na suche włosy :tak: aha i nie drogi, bo około 4 zł kosztował
 
reklama
O.. to super, 4zl to tanio, bo ten oriflame to w promocji byl po 19 przeceniony z 25 chyba i to 2 katalogi wczesniej.. . koniecznie poszukamy czegos w markecie:tak: czuje, ze to coś nam posluzy.
Czy Wasze pociechy tez tak kochaja piane we wannie? Ja maLej zawsze robie pianke, ale to wysusza jej skórke, nawet z tych dla dzieci produktów. Jakby jakaś księżniczka nie miala problemów z suchą skórką to polecamy żel dla księżniczek z rossmana jest z brokatem, który pózniej sie splukuje bez problemu, a radosc ogromna:-D
 
Do góry