reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Mycosyst w ciąży

Dołączył(a)
13 Wrzesień 2019
Postów
5
Rozwiązania
0
Kobietki! Czy któraś z Was stosowała Mycosyst w ciąży? Lekarz zgodził się na mała dawkę trochę na moje zapytanie bo kiedyś bardzo mi pomógł.. boje się jednak ze zaszkodzę małej jestem w 25 tc. Jest ktoś kto stosował ten lek ? Proszę o odpowiedz
 
reklama

BalbinaKwiat

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
12 Sierpień 2019
Postów
116
Rozwiązania
0
"Nie należy stosować preparatu u kobiet w ciąży.
Kobiety w wieku rozrodczym powinny bezwzględnie skonsultować się z lekarzem w sprawie stosowania skutecznej antykoncepcji, aby zapobiec ciąży w okresie leczenia.
Preparat jest przeciwwskazany do stosowania w okresie karmienia piersią. Flukonazol przenika do mleka kobiety karmiącej."

Doustnie bym miała wątpliwości (chyba tylko w takiej formie jest Flukonazol)
Mój gin zalecił mi w I trymestrze nystatyne globulki na problemy z grzybem. To był 8, albo 9 t.c. Pomogło, teraz mam 17 t.c. Z Flukonazolem nie mam doświadczenia.
 

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry