reklama

Na co do kina z naszymi 4-5-6-latkami?

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez mamaGabisi, 20 Styczeń 2012.

1. mamaGabisi

mamaGabisi Fanka BB :)

Wyjście do kina z rodzicami to dla mojego dziecka wielka radocha bez względu na co.
    Jednak na ostatniej bajce usnęła, bo chyba była za trudna.

Mając sentyment do dobranocki chciałam isc z nią w zeszłym roku na Smerfy, ale patrząc na trailery straciłam zapał, bo wydawały mi się wyzute z tego ciepła, którym się charakteryzowały w tradycyjnym wydaniu.
    Kultowa bajka, a chyba ją ciut za bardzo unowocześnili :(

Zastanówmy się razem na co można w tym roku pójść, tak, żeby i dziecko było zadowolone, ale i rodzice przy okazji :)

2. Mitrand

Mitrand Fanka BB :)

Co do smerfów ma takie same odczucia- za dużo animacji a za mało smerfów. Szczerze mówiąc to znalazłem kilka filmów dla siebie w tym roku ale dla dzieci to muminki przychodzą mi do głowy. No przynajmniej z takich które można bezpiecznie z dzieckiem obejrzeć.

3. reklama
  4. mamaGabisi

Muminki były sympatyczne, rodzina była tam czołową wartością, ale tego nie ma w naszych kinach...

5. naja

naja Fan(ka)

nie ukrywam, że w kinie bywamy rzadko, bo po prostu nie ma na co chodzić. młody już jest za duży na poranki filmowe, nie interesuje go to, a w jego kategorii wiekowej fajnych filmów za wiele nie ma. ostatnie z tych, które naprawdę i jemu, i mi się podobały to były starocie - 'Jak wytresować smoka' i 'Podróż wędrowca do świtu'. potem byliśmy na jeszcze kilku, gdzie nawet nie pamiętam tytułów, ja się wynudziłam, a młody też zachwycony nie był. strata pieniędzy i czasu i zal, bo kino uwielbiam.

teraz Maciek wyciąga mnie na Muppety, z sentymentu dla programu z dzieciństwa pewnie się skuszę. oby nie skończyło się rozczarowaniem.

6. naranja.d

naranja.d Zaciekawiona BB

Uwielbiam Muppety i też się wybieram, ale bez dziecka :p. Smerfy były takie koszmarnie komercyjne. A o Muminkach pierwszy raz słyszę.

7. mamaGabisi

Bo Muminków kinowych chyba nie ma. :no: Mitrand -są?

8. Mitrand

Mitrand Fanka BB :)

Pewnie, że są! "Muminki w pogoni za kometą" jak byk w necie można znaleźć:). U nas w domu to jest ostatnio nr jeden i wspominamy sobie stare dzieje oraz dyskutujemy w ogóle o muminach bo to jednak jest dziełko dla maluchów. Trochę jednak wybrzydzamy właśnie na bajki typu smerfy chociaż ta wersja 20 lat temu naprawdę była fajna. W każdym razie jak mówiłem na razie z takich filmów godnych polecenia to tylko muminki znalazłem.

9. naranja.d

naranja.d Zaciekawiona BB

Mitrand ja do tej pory chetnie wracam do tych bajek. A muminki bardzo lubię. To kiedy ten film będzie?

10. reklama
  11. maminka_mala

maminka_mala Początkująca w BB

ostatnio widziałam zapowiedź i muszę powiedzieć, że te nowe Muminki są piękne, bardzo klimatyczne, jak te z książeczki :) A wchodzą do kin 24 lutego.

Muminki 2012 - Oficjalna strona :D

12. mamaGabisi

maminka_mala -ale super wiadomość przyniosłaś :)
    I witamy w naszej skromnej społecznośc
    i :laugh2:

Poleć forum