reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na rozstępy- polecam.....

reklama
Na rozstępy używałam Fissanu w ciąży - tragedia :baffled::eek: Rozstępy i tak się pojawiły pomimo smarowania 2 razy dziennie brzuszka przez mojego męża :no:, Teraz używam Rossmanowskiego olejku - i jest super :-p
 
Na rozstępy polecam krem z avonu jest bardzo dobry.A zanim się one pojawią to najlepiej stosowac balsamy ujędrniające do ciała.Powodują,że skóra jest jędrna i łatwo się zościąga.Sama tak robiłam przez dwie ciąże i jest wszystko OK:-)
 
Ja mam z kolei Dax Perfecta Mama(cena ok.30 zł).Zapachowo ok,a na razie chyba mi służy:-)brzuszek jeszcze minimalny,zobaczymy co będzie przy większym.
 
polecam oliwkę w żelu Johnsona, od początku ciąży.
Teraz czasem stosuje balsam z rossmana, bardzo dobrze się wchłania, chociaż zapach ma trochę dziwny. na razie rozstępów nie mam. wazne zeby nawilżać skóre i ją masować np. rękawicą w trakcie kąpieli.
pozdrawiamy:)
 
Zapobieganie-Kolastyna- Rajska Oliwka, oliwka w sprayu. Fajnie się wchłania i nie jest tak okropnie tłusta. Na razie 0 nowych rozstępów ale poczekajmy jeszcze miesiąc...
Skóra jest po niej aksamitna, elastyczna i kompletnie nie swędzi.
Stare rozstępy też trochę lepiej wyglądają.
Na świeże rozstępy ttrochę działa Contratubex- maść na rany.
 
A ja na rozstępy polecam "Ziajkę" mamma mia. Stosowałam ją od 5 miesiąca i przy drugiej ciąży też jej będę używać:tak: Tam gdzie się nie smarowałam (na udach) rozstępy się pojawiły:-(
 
Ja od samego początku ciąży codziennie pod prysznicem robiłam sobie masaż ostrą gąbką i dwa razy dziennie smarowałam się kremem Gerber. Skóra jest po nim fajnie nawilżona i elestyczna. Na szczęście nie mam rozstępów po porodzie :)
 
reklama
Ja też bardzo lubię i polecam Ziajkę. Fissan używałam w poprzednich ciążach i dla mnie za tłusty. Zastanawiałam się czy nie kupić Mustelli, ale czytam opinie i widzę, że nie są zbyt korzystne
 
Do góry