reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na wakacje w WIĘKSZYM składzie ;-)

nik_i

Entuzjast(k)a
Dołączył(a)
19 Luty 2008
Postów
915
Dziewczyny sezon urlopowy przed nami więc trzeba się wymienić uwagami :tak:
My samochodem za miesiąć i zaczynam się bać;-) muszę zrobić listę zakupów więc czekam na wskazówki:tak:
 
reklama
No to paszport odebrany;-) na jaki okres dali???
Co zabieracie dla Ani??? Jaki filtr; jedzonko; kosmetryki
ja kupione mam tylko pieluszki do pływania i to tylko dlatego że kupiłam na basen, okularki dla Bartka i boje się zakupów:sorry:
Antila może się mylę ale chyba się do Turcji wybieracie prawda??? Będzie świetnie!!!!
 
Niki paszport odebrany:tak:Bierzemy Ziajkę z filtrem 50 co prawda jest od 6 miesiąca, ale doktor pozwoliła. Poza tym leki( Paracetamol, Dicoflor, Diarrheel, Fenistil)pieluchy, ubranka( głównie bodziaki i spodenki)czapeczki z dużym rondkiem,. Wózek parasolkę dostaliśmy od sąsiadów:-)Swimmersów nie bierzemy, bo raczej nie planujemy wsadzać Ani do basenu.
 
Na 5 lat... super ciekawe na ile my dostaniemy, termin odbioru 2 maj więc już niedługo:tak:
a co z jedzonka zabieracie????
 
a co z jedzonka zabieracie????
Cycusia:-D
Niki standardowo jest na rok, ale pani w okienku sama nam podpowiedziała, że na wyraźną prośbę rodziców jest 5 lat. Nie mieliśmy o tym pojęcia. U nas pewnie wszystkim dzieciom dają na 5 lat, bo urzędniczki same to proponują.
Na paszport mieliśmy czekać do 7 maja, ale dzisiaj już był. Można w necie sprawdzić czy jest już gotowy
www.paszporty.mswia.gov.pl
 
O to i my zabieramy ze sobą:tak: (cycusia)

Dzięki za stronkę:happy: Wychodzi na to że Bartka paszport jest już gotowy:tak::-)
 
Niki Ania nie je jeszcze nic poza piersią czasami dostaje leko modyfikowane( gdy muszę wyjść na dłużej) . Na wszelki wypadek wezmę Bebiko i jeszcze herbatkę rumiankową.
A Wy gdzie jedziecie?Chyba zapomniałam:zawstydzona/y:
 
reklama
Niki Ania nie je jeszcze nic poza piersią czasami dostaje leko modyfikowane( gdy muszę wyjść na dłużej) . Na wszelki wypadek wezmę Bebiko i jeszcze herbatkę rumiankową.
A Wy gdzie jedziecie?Chyba zapomniałam:zawstydzona/y:
My wybieramy się do Grecji ale za miesięc więc mały będzie miał skończone siedem miesięcy no i bez słoiczków się nieobejdzie:sorry: no i mam dylemat jaki zrobić zapas....
 
Do góry