reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na zakupy - porady i doświadczenia:-)

reklama
Anna ajra - bardzo się cieszę, że poleciłaś mi właśnie wózek coneco:tak:, nie jeździ może rewelacyjnie po trawie ale po asfalcie super się prowadzi, nawet jedną ręką:-). Wygląda też fajnie, osłonę na nóżki ma cieplejszą niż mój poprzedni wózek, budka też jest o wiele lepiej przemyślana:-). Nie narzekam:happy2:
 
Dziewczyny tak czytam coś na temat butów i juz nic nie wiem. Kupiłam Michałkowi adidaski to zrzucał w 2 sekudny, kupiłam normalnie papcie na gumeczke zrzucenie zajmuje mu 1 sekunde, troszke wyzsze traperki ok 4:szok: Juz nie wiem co zrobic mam. W sklepach chodze caly czas za jego obuwiem, albo skarpetkami:crazy: Czy kupowała już któraś z was wysokie??typu kozaczki??wlasnie nie wiem czy chlopcubeda pasowac :baffled:
 
Dziewczyny doszły już EMU dla Dominika i są super- pierwsze buty które trzymają się na jego nogach:-D. Są cudne i jestem bardzo zadowolone ,że je kupiłam. Polecam;-). Jak będe miała czas to zrobie zdjęcie i wstawie.
 
Juz poruszlyscie ten temat na glownym, ale mysle ze tu mozna wkleic co juz zakupilyscie,co macie zamiar itp. wiec mowa o fotelikach samochodowych:ja mysle o tym, ale strasznie drogi :szok::eek::crazy: wiec chcialabym zobaczyc co wy kupujecie i czym sie kierujecie.
Maxi Cosi PrioriFix
 
reklama
reklama
Do góry