reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nabiałowe sprawy

reklama
może one nie sa na bazie mleka krowiego po prostu?..może na kozim?
w Polsce zaleca sie podawanie mleka krowieka dzieciom po 3 roku życia (moje przetwory z mleka krowiego dostawała juz dawno oczywiście) ale samo mleko jeszcze nie..cały czas na modyfikowanym
 
Oto dla niedowiarków załączniki:







 

Załączniki

  • IMG_0002.jpg
    IMG_0002.jpg
    122,1 KB · Wyświetleń: 79
  • IMG_0001.jpg
    IMG_0001.jpg
    92,8 KB · Wyświetleń: 57
Mi wystarczylo:yes::yes:niezle fajnie,ze macie takie, u nas jogurciki znalazlam od 10 miesiaca i myslalam,ze nizej nie ma a tu prosze no ale co kraj to obyczaj i produkty tez rozne
 
reklama
Witam ja zaczelam dawac danonki synkowi jak mial 7 miesiecy dalam na sprobe i zjadl caly i nic mu nie bylo:no:teraz ma 8,5 mc i codziennie je jednego danonka lub bakusia i nic mu nie jest.
 
Do góry