reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nacinanie krocza-opinie, relacje i pielegnacja

Dołączył(a)
21 Maj 2006
Postów
5
mam pytanko odnosnie wlasnie gojacego sie krocza.urodzilam 2 tyg temu wiec do tej pory szwy mi jush puscily lecz obawiam sie ze tylko jeden szew zlapal tak jak powinien poniewaz miejsce gdzie gdzie byly dwa pozostale szwy sie rozchodzi i nie wiem co o tym sadzic czy o jest normalne??? prosze o odpowiedz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
w razie takich wątpliwości najlepiej udać się do znajomej połoznej czy własnego ginekologa... nie ma co sie krępować, w końcu to przecież Twoje ciało... powodzenia i pozdrowienia
 
mi sie wszystko ladnie zagoilo, szwy mialam rozpuszczalne i same wypadly, ale jest jedno miejsce gdzie sie troszke rozchodzi i szczypie wiec zadzwonilam wczoraj do gina i powiedzial, ze to nie jest nic groznego i mam sie nie martwic, bo to sie samo zagoi.
poczekam troche i jak sie nie poprawi to bede go dalej meczyc.
acha, a urodzilam miesiac i pare dni temu.
pozdro
 
Mi też się wydawało że mi poszły szwy, a przynajmniej tak to wyglądało, a potem okazało się że wszystko jest w porządku, nie przejmuj się tylko poczekaj jeszcze trochę, albo idź do gina niech to obejrzy
 
Aby sie upewnić i uspokoic czy wszystko jest ok ja proponowałabym Ci udać sie jednak do lekarza lub położnej.
Niech zobaczą fachowym okiem i już będziesz spokojna czy wszystko jest w pożadku.
 
U mnie 3 tygodnie po porodzie była położna środowiskowa, żeby obejrzeć dziecko i mnie. i pbejrzała również moja krocze, czy się dobrze goi. Masz prawo do takie wizyty, jeśli mieszkasz w mieście to nie powinno być żadnego problemu. Zadzwoń do przychodni rejonowej i zapytaj kiedy przyjdzie.
 
U mnie była ale tylko na dzecko patrzała i ogladałam zreszta i tak bym sie nie zgodziła bo moj gin jest od tego
na gojace sie krocze jest pabdzo dobre Tantum Raosa
Poadrawiam Anka Skaknka
 
reklama
Do góry