reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nadmierny sen

Dołączył(a)
28 Luty 2020
Postów
6
Dzień Dobry.
Ile spały Wasze niemowlaki ?
Mi trafił się egzemplarz przesypiajacy nocki od 1szego dnia życia. To mnie bardzo cieszy, choć biorę poprawkę na to, że może się to zmienić.
Teraz młoda ma 11 tygodni i wydaje mi się, że śpi za dużo. Kładzie się o 22. Śpi do 9.00. wstaje na godzinę i śpi do 12.00. potem na zamiennie godzina zabawy i godzina snu. Łącznie w ciągu dnia na upartego wyjdzie 7 godzin. Czasem 6 kiedy jest aktywna. Badania wszystkie są w normie. Przybiera na wadze kp, jest pogodna, płacze tylko jak jest mega głodna. Z czego może wynikać nadmierny sen czy jest to jak najbardziej ok? Jestem MADKA panikara trochę. Podzielcie się swoimi doświadczeniami.
Dziękuję
 
reklama
Normalne , to jest maleństwo, może spać 20h na dobę, nie wiem czym się martwisz ,i nie wiesz jak zazdroszczę przespanych nocy ,my mamy pół roku ,i ani jednej przespanej, mojego brata synek, spał do pół roku ,non stop, nawet do karmienia go budzili
 
Moja w wieku 3 miesięcy spala od 19 do 7 rano, a system dnia jak u Ciebie, godzina-czasem półtorej aktywności i 2h drzemki itd. po pierwszym roku życia były już "tylko" dwie drzemki po 2h i w nocy spała tylko 10h. Po drugim roku życia była już tylko jedna drzemka 2-2,5h. Oprócz tego rozwój super, chodzić zaczęła jak miała 13 miesięcy, mówić zdaniami jak miała 20 miesięcy, po prostu taki śpiący egzemplarz ;) z synem już było inaczej :)
 
Do góry