reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nadżerka w ciąży

Kazimiera321

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Marzec 2020
Postów
31
Witam, jestem w 8tc . Od 2 tygodniu zauważyłam u siebie podejrzany kolor upław, bardzo jasno beżowy takie jakby gluty, od razu udałam się do ginekologa( nie lekceważę to mogło być coś poważnego) lekarz stwierdził, że wszystko ok oprócz tego iż mam nadżerkę, przepisał mi luteinę dopochwowo 2x dziennie po 100mg, jednak dziwne upławy nadal były aż w ten piątek dostałam krwotoku ze skrzepami jak na okres nie bolał mnie brzuch ani nic ale godzina 22 wiec kierunek szpital w szpitalu powiedzieli ze zarodek jest żywy, ze zabieram miejsce chorym że w razie krwotoku nie mam jechać do szpitala bo jestem niepoważna i że mogłam sobie nie robić dzieci, 😅 świetna służba zdrowia a pani lekarka powiedziała żebym brała luteinę nie dwa a trzy razy dziennie, następnego dnia miałam brunatne upławy ( domyślam się ze to normalne po krwotoku) jednak teraz minęło trzy dni i te upławy zmieniły kolor na przezroczysto- żółte tak mi się wydaje bo nadal ciężko stwierdzić kolor, nadal są „glutowate”
Proszę dziewczyny pomóżcie, do gina idę w piątek bo tak kazała lekarka, z dzidzia było wszystko okej ale boje się strasznie czy któraś kobieta z nadżerką w ciąży miała podobnie?
 
reklama
Wiesz co, po 1 co za idiotka z tej lekarki, jak przy krwotoku miała nie jechać?? Miałaś sobie w domu czekać i zestawiać się czy nie poronilas? Debil a nie lekarz poporostu, a jeśli chodzi o uplawy ,wydzydzieline ,to w ciąży jest jej dużo więcej, ja cała ciążę miałam dużo, były albo mleczne ,albo właśnie gluty przezroczyste ,to akurat normalne
 
Wiesz co, po 1 co za idiotka z tej lekarki, jak przy krwotoku miała nie jechać?? Miałaś sobie w domu czekać i zestawiać się czy nie poronilas? Debil a nie lekarz poporostu, a jeśli chodzi o uplawy ,wydzydzieline ,to w ciąży jest jej dużo więcej, ja cała ciążę miałam dużo, były albo mleczne ,albo właśnie gluty przezroczyste ,to akurat normalne
No widzisz, masakra nie zapomniałam powiedzieć im co o tym wszystkim myśle, nie polecam Szpital w Wołominie!
 
Ja miałam takie upławy we wszystkich ciążach. U mnie zapewne problemem był niedobór progesteronu.
Brałam duphaston 3x2 tabletki mniej więcej do 14tc.
 
Do góry