reklama

Nadżerka

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Wiola1994, 11 Styczeń 2016.

 1. Wiola1994

  Wiola1994 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam. Mam nadżerkę, która przy każdym kontakcie z wziernikiem czy czymkolwiek innym bardzo mocno krwawi. Zatem pytanie jest takie: Czy podczas porodu nie dostanę krwotoku? Nie jest to czasem wskazanie do cc? Chciałabym rodzić naturalnie ale bardzo się boję. Moja mama własnie przez nadżerkę dostała krwotok, musieli jej podać krew..
   
 2. kate_p7

  kate_p7 Moderatorka Członek załogi

  Najlepsze odpowiedzi:
  4
  Ogólnie w miejscu nadżerki, tkanki są "kruche" , więc możesz popękać. Jak na przykład jest na szyjce, to może podczas porodu popękać szyjka i wtedy jest plamienie - nie krwotok. Nie jest to wskazanie do CC. Ja miałam ogromną nadżerkę przed porodem. Co prawda nie krwawiła w kontakcie z wziernikiem, ale lekarze byli w szoku jak się rozrosła przez hormony. U mnie poród był bardzo szybki, dlatego szyjka popękała, jeszcze weszło w grę parę innych czynników. Przy porodzie mogą być różne komplikacje i one mogą powodować krwawienie. Od popękanej szyjki(lekkie krwawienie), aż po nieobkurczanie się macicy z powodu resztek łożyska (wtedy krwotok)...
  Wszystko będzie dobrze, ja przeżyłam ty tez przeżyjesz:-)
  pozdrawiam cieplutko,
   
 3. reklama
 4. witch84

  witch84 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  63
  Podpisuje się pod Kate.
  Również miałam nadżerkę (u mnie nie było z tego powodu krwawień), poród sn, lekarka musiała założyć szew, bo zrobiło się pęknięcie.
   
 5. Wiola1994

  Wiola1994 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Tak, mam na szyjce. Ale problem jest w tym że ginekolog lekko mnie dotknęła a krew trysnęła jak z fontanny, nie mogła jej zatamować, dosłownie kapała na podłogę, także wychodząc z gabinetu zostawiłam dużą plamę krwii na podłodze..
  Również pozdrawiam
   
 6. aniaslu

  aniaslu Administrator Członek załogi

  Najlepsze odpowiedzi:
  62
  A Co ci powiedziała ginekolog, bo to właściwie ona powinna ci odpowiedzieć na te pytania:)? W ciąży jest też tak, ze naczynia są rozszerzone stąd mogło być większe krwawienie
   
 7. Wiola1994

  Wiola1994 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dziś właśnie mam wizytę więc się podpytam:)
  Dziękuję za odzew:)
   

Poleć forum