reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepsze produkty dla bliźniaków/dzieciaczków, co polecacie?

reklama
My stosujemy Fridę, ale jak były jeszcze noworodkami to było ok. Teraz juz są cwańsze - na widok fridy machają rękami, nauczyły się odpychać i chowac głowę pod ramię rodzica wyjmującego gluty i oczywiście do tego jest histeryczny płacz.
 
witajcie
a jakie kasze dajecie na gęsto?
przyznam,że mi z Bobovity nigdy nie wychodzą na gęsto za to z Nestle zawsze

a mnie się przypomniały jeszcze 3 kategorie

WÓZKI: ja osobiście Jumper Duo
FOTELIKI: póki co tako od Jumpera

włąśnie poproszę o wasze typy na zmianę przodem do kierunku jazdy

KRZESEŁKA DO KARMIENIA:?

póki co dostaliśmy używane, ale nie pamiętam jakiej firmy he he

pozdrawiam
 
wózki: ABC Zoom - póki dziewczynki były lżejsze - teraz preferuję parasolkę ;)
foteliki: tylko i wyłącznie Maxi cosi - uważam że jest najlepszy na rynku.
krzesełko: mam takie wybajerzone, ale gdybym miała kupować teraz kupiłabym takie z Ikei
fotelik do przewożenia przodem: Recaro (9-36kg) na tym nie oszczędzam :)

Przetestowałam pieluchy Dada z biedronki i w sumie polecam :)
 
Ja mam foteliki z recaro 0-13 i te do jazdy przodem też planujemy tej samej firmy.

Co do reszty się nie wypowiem bo jeszcze nie przetestowalam.

Yenefer a jaką masz parasolkę?Ja bym chciała jak najszybciej kupić i wozić jeszcze malenstwa na płasko bo jak jadę do lekarza to potrzebuję drugą osobę do noszenia fotelików bo mnie jeszcze boli brzuch po cięciu.
A tak wyjelabym z auta parasolkę, rozlozyla na plasko otulila kocykami i sru do lekarza.
W sumie w Anglii wozi się parasolkach od urodzenia więc chyba dałoby radę na ta godzinkę czy dwie. Bo mój x lander jest za duzy zeby go tak sobie wyjmowac rozkladac skladac i chowac :)
 
-mleko używamy bebiko,najpierw był NAN potem bebilon comfort i skończyliśmy na bebiko:)
-pieluchy pampersy te w zielonym opakowaniu
-chusteczki do pupy baby dream z rossmana
-do mycia nivea płyn z oliwką,do mycia głowy szampon z nivea dla dzieci(po nim zniknęła im ciemieniucha
-Wózek...pierwszy miałam emmaljungę twin cerox,w okolicach szóstego miesiąca zaczęło dziewczynom być w nim ciasno,kupiliśmy mothercare urban detour i mieszczą się spokojnie.Oprócz tego mam parasolkę firmy cosatto,jest rewelacyjna jak jeżdżę do rodziny(mam mało miejsca w bagażniku,bo jest nas sześcioro i jeździmy vanem w którym szóste siedzenie rozkłada się kosztem bagażnika)parasolka nadaje się dla dzieci od urodzenia,na płasko dzidziusie leżą ma wkładki ochraniające główkę dziecka i śpiworki-generalnie dobry zakup zrobiłam:)
-krzesełka do karmienia,mamy "składkowe":) jedno po starszym synu chicco mama,drugie po dziecku koleżanki peg perego prima pappa.
-foteliki samochodowe espiro optima dla dzieci 0-25 kg w wkładkami dla noworodków,jednak wydaje mi się,że do 25kg one na bank nie są,raczej standardowo do 18kg.
ufff to chyba wszystko:D
 
OOOO ja marze o cosatto głównie ze względów estetycznych :) Jeśli jesteś zadowolona to chyba się zdecydujemy. Czyli rozumiem że każda z Was ma tak czy tak dwa wózki
 
reklama
no cosatto jest super i dla małych dzieci na pewno będzie lepszy niż mój - tylko ta cena :)

Ja jeszcze dodam, dla mam które borykają się właśnie z ciemieniuchą OLEJUSZKA Skarb Matki - po dwóch dniach nie było śladu :)
 
Do góry