reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepsze produkty dla bliźniaków/dzieciaczków, co polecacie?

OOOO ja marze o cosatto głównie ze względów estetycznych :) Jeśli jesteś zadowolona to chyba się zdecydujemy. Czyli rozumiem że każda z Was ma tak czy tak dwa wózki
jestem bardzo zadowolona:)kosztował 1200zł kupiłam na allegro.Dodatkowo ma termoopakowania na mleko i folię przeciwdeszczową w zestawie.Nic już nie musiałam dokupywać.Dziewczyny pierwszy raz w nim jechały jak miały niecałe dwa miesiące.było im wygodnie:)
 
reklama
A mi koleżanka mówiła że w biedronce są kosmetyki penatena. Nie wiem czy to prawda bo rzadko tam bywam. U mnie w mieście penaten jest w rossmanie i w wielu aptekach może warto w aptece spytać i sprowadzą
 
co do tcyh spacerówek typu parasolka może i lekkie są, ale jakoś nie widzę jak w zimę przebrniecie po śniegu czarno widzę takie małe kółka, ale może się nie znam, mnie też wkurza,że spacerówka w jumperze jets taka wielka moje dzieci nie należą do najmniejszych ale się w niej topią, a musimy je już przenieść z gondoli mimo,że jakos tam nie siedza super choć w wózkach siedzą poprostu się niemieszczą cholerka

dla mam dzieci jedzących zupy całym ciałem,plujących,ruchliwych itp. polecam takie śliniakiŚliniak z rękawkami fartuszek STRAŻ POLICJA (numer 1295917764) po walce ze śliniakami frotowymi z których nic nie można odeprać te są rewelacyjne

wracając do fotelików zastanawiam sie dlaczego ludzie kupują te tańsze np. na allegro przeleciałam według ofert i zastanawiam się czy to z biedy, uprzedzeń nie wiem już sama musze się poradzić jakis sprzedawców bo wydanie 1500zł. na foteliki to nie lada wyzwanie mimo,iż to zakup na lata
 
reklama
Ja nie wiem jak to z tymi fotelikami jest. Spotkałam się ze zdaniem że w razie zderzenie i najlepszy fotelik nie pomoże czy bedzie za 100 czy za 1000 zł. Nie wiem może to i prawda ale my dawno temu podjelismy decyzje ze kupujemy tanie łóżeczka, uzywane ubranka ale inwestujemy w foteliki. Koniec końcó dostaliśmy od dziadków ale tak czy tak 1100 poszło i mamy włąśnie recaro.
Może później ktoś je od nas odkupi...
 
Do góry