reklama

najlepsze sklepy dla niemowląt w Polsce

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez mal.sz1962, 31 Maj 2008.

1. mal.sz1962

mal.sz1962 Początkująca w BB

Pytanie kieruje do pomocnych rodzicówJ Mianowicie chciałabym poprosić was byście pisali nazwy największych i najbardziej obleganych sklepów w waszym mieście. Z góry serdecznie Wam wszystkim dziękuję
    Malgosik:

2. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

hm... nie wiem jakie są najbardziej oblegane, ale myślę że SMYKa można zaliczyć
    mogę napisac gdzie ja kupuję dziecku ubrania i nie tylko:
    H&M
    C&A
    KappAhl
    Esprit
    Smyk
    Reserved
    CUBUS
    5-10-15
    Chicco
    Zara

3. reklama
  4. amelia6

amelia6 Zaangażowana w BB

5. agawar

agawar mama Bartka

Coccodrillo

6. Luiza129

Luiza129 Początkująca w BB

7. krewetka

krewetka mama

Świat Dziecka os Zgody 7 Kraków

8. bea21

bea21 Początkująca w BB

9. riba_1

riba_1 Mamusia Olivka :)

Mama i ja - Trojmiasto

10. reklama
  11. krokodylek

krokodylek Zaciekawiona BB

ja uwielbiam kupowac przez internet. pracuje, nie mam czasu na bieganie po sklepach a wieczorami mozna cos wyszukac w necie. Nacielam sie poki co tylko raz...wiec polecam :)

12. Pielgrzym

Pielgrzym Zaangażowana w BB

W stolicy sklepy stacjonarne, polecam: Eurobaby na Puławskiej 430 i na Grochowskiej 10, Świat Dziecka na Al.Krakowskiej i na Towarowej, jest jeszcze gdzieś ale nie wiem gdzie, Calineczka na Grochowie. Są to na prawdę bardzo dobrze wyposażone sklepy we wszystko czego potrzebują rodzice;] Sklepów internetowych też jest trochę, Sklep Calineczka ma swój Calineczka Artykuły dla dzieci i niemowląt, Eurobaby też mają swój Rampers, jest też Gucio, sklep stacjonarny nie duży, ale strona internetowa bogato wyposażona Foteliki samochodowe w każdym z tych sklepów mozna wybrać odbiór osobisty i bez problemu odebrać sobie towar w sklepie.

Poleć forum