reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

najlepsze sklepy dla niemowląt w Polsce

Dołączył(a)
30 Maj 2008
Postów
0
Pytanie kieruje do pomocnych rodzicówJ Mianowicie chciałabym poprosić was byście pisali nazwy największych i najbardziej obleganych sklepów w waszym mieście. Z góry serdecznie Wam wszystkim dziękuję
Malgosik:
 
reklama
hm... nie wiem jakie są najbardziej oblegane, ale myślę że SMYKa można zaliczyć
mogę napisac gdzie ja kupuję dziecku ubrania i nie tylko:
H&M
C&A
KappAhl
Esprit
Smyk
Reserved
CUBUS
5-10-15
Chicco
Zara
 
ja uwielbiam kupowac przez internet. pracuje, nie mam czasu na bieganie po sklepach a wieczorami mozna cos wyszukac w necie. Nacielam sie poki co tylko raz...wiec polecam :)
 
reklama
W stolicy sklepy stacjonarne, polecam: Eurobaby na Puławskiej 430 i na Grochowskiej 10, Świat Dziecka na Al.Krakowskiej i na Towarowej, jest jeszcze gdzieś ale nie wiem gdzie, Calineczka na Grochowie. Są to na prawdę bardzo dobrze wyposażone sklepy we wszystko czego potrzebują rodzice;] Sklepów internetowych też jest trochę, Sklep Calineczka ma swój Calineczka Artykuły dla dzieci i niemowląt, Eurobaby też mają swój Rampers, jest też Gucio, sklep stacjonarny nie duży, ale strona internetowa bogato wyposażona Foteliki samochodowe w każdym z tych sklepów mozna wybrać odbiór osobisty i bez problemu odebrać sobie towar w sklepie.
 
Do góry