• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

napięta macica w 8 tc.

kaddafi4321

Aktywna w BB
Witam, jestem w 8 tygodniu pierwszej ciąży na pierwszej wizycie ginekolog zrobił usg i przepisał duphaston i magnez ponieważ jhest krwiak w poniedziałek miałam 2 wizytę na której pani ginekolog stwierdziła, że mam napiętą macice i zwiększyła dawke magnezu z 2 tabletek dziennie na 4 tabletki .. Moje pytanie jest następujące pracuję na umowę zlecenie.. Co powinnam zrobić nie dostałam l4 i nie wiem czy mogę pracować czy nie
 
reklama
Jeżeli masz krwiaka polecam polocard lub acard , ale zapytaj swojego ginekologa , skoro coś jest nie tak czemu nie dostałaś l4? ja od samego początku na nim jestem
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry