reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZ przyrost WAGI;]

U mnie 2kg na minusie. Od miesiąca waga stoi w miejscu, ale ostatnio ciągle głodna chodzę i trochę podjadam, więc ani się obejrzę, a będzie na plusie:tak:

Candy staraj się jeść co 3 godziny i mniej słodyczy;-) powinno pomóc:happy2:
 
reklama
Ja nie mam w domu wagi, więc dowiaduję się ile ważę na wizytach. Ostatnio byłam na minusie 1 kg, ale teraz czuję, że będzie wreszcie na plus - więcej jem, brzuszek się pokazał i piersi urosły :)

Wczoraj widziałam ogromnie grubą kobietę w ciąży, aż mnie to zniesmaczyło i przeraziło, że i ja tak mogę wyglądać :/
 
Mi sie przytyło jakieś 2kg od początku, obecnie zabójcza waga 43kg...ciekawe do ilu przytyje, jakoś mnie to nie martwi...myślę ze po porodzie dość szybko uda sie zgubić nadmiar ciałka :)
 
ja na razie -2, ale ostatnio cały czas mam zachciankę na lody, więc czuję, że zaraz bedziemy na plusie :)
 
U mnie jest 1 kg na plusie :)
ojjj też mam ochotę ciągle na lody, a teraz ostatnio jeszcze na śledzie ! Gdzie ja nigdy tak nie jadłam śledzi, jedynie na święta czy jak ktoś z rodziny robił i tak tylko próbowałam :) a ostatnio na kolację to śledzie w dwóch rodzajach wciągnęłam !
 
reklama
Do góry