reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza tfurrrczość radosna :D

Ida chyba szaliki to u wszystkich podstawa :-p:-D. Zawsze od niego zaczynam ale jest od prucia bo to zlepek wszystkich ściegów jakie się ucze, przypominam sobie. Kiedyś robiłam piękne serwetki albo koronki, nawet obrusy a teraz kompletna amnezja. Mało tego czy to szydełko czy to druty strasznie mocno ściągam i nie mogę się tego oduczyć.
 
reklama
Dawiśka, szaliki to moje hobby:-D:-D:-Dale teraz uparłam się że stworzę sweter , tylko po materiał do tworzenia trza się wybrać bo się kończy a czasu brakuje:crazy:
Rysiek, jeśli jeszcze się w tym temacie podszkolę to no problem:-)bo czapa dla mnie wyszła jak ze sklepu ale nie mogę zrobić dopasowanej ani do młodej łebka ani do samczego:confused2:wiecznie cuś nie tak:crazy:aleeeeeeeeee!!!!!!!!! praktyka czyni mistrza ponoć;-)
 
Iduska cudooooooooooooooooooooooooo :-). To dopiero uzdowlnienie :-). Jak ja uwielbiam takie rzeczy i sama się za niego na świętach wzięłam to stanęło na półsłupkach ;-). Piękne rzeczy
 
Ida świetne te Twoje arcydzieła. Nudzisz się w pracy czy nocki zarywasz? ;-)

To ja pokażę ostatni tort. Zamiast niebieskiego miał być czarny, ale coś oszukany ten barwnik był.
luty 260.jpg
 
uszyłam wkońcu Polci Sowę ;-) choć nie jest idealna ale na szczęście Zuzce się podoba i mówi moja sowa moja ;-)

a na GZ wkleiłam link i jak możecie to napiszcie czy się podoba? Liczę na Waszą opinię :-)

edit; no i zapomniałam o piłeczkach dla Polci
 

Załączniki

  • 2013-02-19 23.04.07.jpg
    2013-02-19 23.04.07.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 72
  • 2013-02-19 23.04.23.jpg
    2013-02-19 23.04.23.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 67
  • 2013-02-11 23.26.19_1.jpg
    2013-02-11 23.26.19_1.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 71
  • DSCN9980.JPG
    DSCN9980.JPG
    16,3 KB · Wyświetleń: 79
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry