reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga- przybieramy i tracimy zbędne kilogramy :) BEZ KOMENTARZY

Makunia dasz rade!!!!!
Ja z Lali schudlam 15kg wiec glowa do gory. Napewno dasz rade a pociesze cie bo po porodzie z lali nie cwiczylam i nie stosowalam diet. Wystarcza spacerki i nie obzeranie sie;-)
 
reklama
ja waże mniej niż przed ciążą o 3 kg, ale co z tego jak brzuch masakrycznych po dwóch cięciach:/Tak więc od 3 dni ćwiczę z Ewką:)) Trening skalpel 40 minut i mam nadzieję, że ciało nabierze kształtów
 
a u mnie wkoncu brzuch coraz bardziej przypomina ten sprzed ciazy. juz jest prawie plaski i nic nie wisi ;) zaczne cwiczyc to zobaczymy czy w ogole po tej CC jakies miesnie sie uchowały ;)
 
A ja odswiezam watek

Biodra 106cm 4 dni po 106cm teraz 96cm -10cm
Brzuszek 114cm 4 dni po 92cm taraz 79 -35cm
Udo 62cm 4 dni po 58cm teraz 54 -8cm
talia 70/71cm czyli tyle ile przed ciaza
 
reklama
gratuluje :) no cóż widać efekty Ewki:), Ja niestety przy większym wysiłku obciązajacym nogi odczuwam stawy więc takowych efektów nie będzie. Poki co oczywiście bo zamierzam zrzucić jeszcze te 3 kg :) Do wagi sprzed ciąży brakuje 2 kg:))
 
Do góry