reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciaży

W pierwszej ciąży 45 kg przytyłam haha tak wiem dużo heh druga ja szkoda ze w szerz... i zrzuciłam wszystko w półtora roku ale było ciężko teraz brzucha nie widzę i tęskno mi ale mam nadzieje ze wyskoczy niedługo
 
reklama
U mnie dzisiaj 25+0. Wazę 75 kg, wzrost 175. Zaczynałam z waga 72,5, na początku schudłam 2,5 kg.
Byłam dzisiaj na wizycie u lekarza, pytałam czy na tym etapie nie powinnam więcej byc juz na plusie, ale powiedział ze wszystko jest bardzo dobrze :-).
 
Dziś 23+0 i 6kg na plusie, nie najgorzej, ale mogło być mniej. Strasznie boje się dużo przytyć, już zdarzyło mi się dużo ważyć i potem musiałam schudnąć ponad 25kg i to nie po ciąży, bo to moja pierwsza.
 
ja odkad osiagnelam swoj wzrost wlasciwy mialam wahania wagi w granicach 30kg, teraz mam 24+0 i 9kg na plusie wlasnie przekroczylam wagowo swoj rekord, nigdy w zyciu nie wazylam tyle co teraz i tez jestem ciezko przerazona.. po mnie jako tako nie widac, ze az tyle waze, troche mi rece przytyly, troche nogi z tylkiem ale glownie to w cycki i brzuch mi idzie ;) o tyle dobrze, ze wiem, ze jak sie upre potrafie sie wziac w garsc malo jesc, cwiczyc itp ze spektakularnymi efektami
 
U mnie 26/27 tydzien i 6kg na plus :) bylo 7, ale gdzies mi ten jeden uciekl chwilowo. Ale z jedzeniem slodyczy ostatnio szaleje, takze nie wiem gdzie sa te dodatkowe kg których nie ma, a powinny byc :p
 
reklama
Do góry