reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciaży

reklama
ja od 3 dni dieta wychodzi to tak ze jem 2 sniadania 2 obiady 2 kolacje i zdarzy sie jeszcze posilek ale male i fit zobaczymy jak na tym wyjde :D
wasze 6 czy 7kg nie tak zle tak na prawde :) zakladajac ze po 20tyg a zalecaja do 12 przytyc :)
 
A ja ciągle nic nie przytyłam.. no może 1 kg :-( Trochę się tym niepokoje, ale lekarka i położna mówi, że dziecko rośnie i że wszystko w porządku.. I że nie mam jeść więcej na siłę, żeby tylko przytyć.. Ale tak jak czytam, że Wy już macie kg na plusie to tak jakoś mi dziwnie :-(
 
U mnie 25+4 I 8kg wiecej na wadze
Fluttershy jak lekarz mowil, ze z dzidzia ok to sie nie przejmuj, a jak chcesz to wez ode mnie pare kg ;)
 
mam taka apke co mnie wola ze rosnie dzidzia i wyswietla mi sie ilosc dni do porodu cm i g dzidzi :D no ale to mocno orientacyjnie
 
U mnie dzis rowno 26 tydzień +7 kg i 105 cm w najwiekszym miejscu brzuszka :-) cieszy mnie to ze wszyscy mi mowia ze ładnie wygladam w ciazy najbardziej denerwóją mnie popenkane naczynaka na calym ciele a najwiecej na dekoldzie:-( mam nadzieje ze to znoliknie po porodzie
 
o to zaraz 7 miesiac i wjezdzasz w 3 trymestr :)

ja tez mam straszne naczynka, nos, poliki i uda, oby poznikalo bo nie oszukujmy sie, malo estetyczne to jest..
 
reklama
Ja dzisiaj zaczynam 27 tydzień i 10.5 kg na plusie :) brzuch wyraźny :) przynajmniej widać że jestem w ciąży a nie się objadłam ;)
 
Do góry