reklama

Witamy :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2016' rozpoczęty przez Isiorek, 11 Grudzień 2015.

1. Isiorek

Isiorek Fanka BB :)

Przedstawiamy się :)

Jestem Asia :) 32 rok mi leci, mam 6 letnią córę i termin na 5 sierpień

Mieszkamy na Rotmance pod Pruszczem Gdańskim.

Ja się wypisuje :( jutro mam zabieg, w poniedziałek lekarz oznajmił, że serduszko przestało bić

Ostatnia edycja: 12 Styczeń 2016
  2. Kropka1985

Kropka1985 Fanka BB :)

Hello!!!

Nazywam sie Weronika za kilka dni strzeli mi "30" :(
    Mieszkam w Szwecji . Pochodze z Pruszcza Gdanskiego :)
    Niby termin wypada na 31/7-1/8 :) zobaczymy :)

3. reklama
  4. zanetaanna

zanetaanna Fanka BB :)

Hej ;)
    Anka , pochodzę z Olsztyna mieszkam w Niemczech , skończyłam 27 lat , wyliczyłam termin na 20.08

5. Matusiak

Matusiak Fanka BB :)

Witam, wszystkie Panie !
    Jestem Ania, mam 24 lata, pochodzę z okolic Włocławka a mieszkam w Niemczech- (czyli nie jestem sama) :)
    z moich obliczeń wychodzi, że dzisiaj jest 6 tydzień i 3 dzień, termin 5 sierpnia :) ;-)

Ostatnia edycja: 6 Styczeń 2016
  6. moniczka2609

moniczka2609 Fanka BB :)

Hej :) mam na imię Monika, mam 23 lata, pochodzę z Buska Zdroju i swój termin wyliczylam na 12 sierpnia :)

7. Jolcia_

Jolcia_ Fanka BB :)

Witajcie:)

Mam na imię Jola:) w październiku zmieniłam kod na '3' z przodu;)
    Moja córeczka Amelka ma 21 miesięcy.
    Mieszkamy na wsi pod Krakowem.
    Termin mam na 20 lipiec, ale z racji ze myślałam że to ciąża listopadowa zapisałam się do Sierpniowych Mam:)
    Tak mi tu dobrze, że postanowiłam tu z Wami zostać:)

8. BASIENKA 28

BASIENKA 28 Fanka BB :)

Witajcie!
    Mam na imię Basia, mam 28 lat, mam córkę, która w styczniu skończy 4 latka.
    Nowy Targ.
    Termin : 18 sierpień:)
    Jolcia, bardzo sie ciesze, ze zostajesz z nami:)
    Miłego dnia:)

9. niunia102

niunia102 Fanka BB :)

Hej mam na imię Marta mam 28 lat jestem szczęśliwą mamą prawie siedmio letniej córeczki Wiktorii, jestem także aniołkową mamą od 3 latek (*)dla Ciebie Zuziu. Teraz termin wyliczyłam sobie na 11.08.2016 i mam nadziejebze bedzie nam się miło czekało razem az nasze szkraby przyjdą na świat

10. reklama
  11. Czesc dziewczyny milo jest mi Was poznac ☺
    Jestem Iza mam coreczke kt w lutym konczy 6 lat . Pochodze z Przasnysza (czyt. zadupie na mazowszu .) a od 11lat mieszkam w Uk . O wieku nie pisze bo sie wstydze ( jestem najstarsza ) . Miesiac temu testowalam sie i byly 2 blade krechy ale nic z tego ... teraz zrobilam chyba z 11 testow i juz wiem ze to nie pomylka . Ciesze sie ze jestem wsrod fasolkowych mam i mam nadzieje ze spedzimy milo czas

12. nati92

nati92 Fanka BB :)

Przedstawiam się i tu ;-)
    Jestem Natalia, mam 23 lata, mieszkam w Niemczech i będę mamą całkowicie z zaskoczenia. Dopiero powoli zaczynam się cieszyć ;-)
    Termin z usg od lekarza - 7.08.2016.

Poleć forum