reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witamy :)

Isiorek

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
3 Grudzień 2015
Postów
148
Miasto
Rotmanka
Przedstawiamy się :)

Jestem Asia :) 32 rok mi leci, mam 6 letnią córę i termin na 5 sierpień

Mieszkamy na Rotmance pod Pruszczem Gdańskim.


Ja się wypisuje :( jutro mam zabieg, w poniedziałek lekarz oznajmił, że serduszko przestało bić
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hello!!!

Nazywam sie Weronika za kilka dni strzeli mi "30" :(
Mieszkam w Szwecji . Pochodze z Pruszcza Gdanskiego :)
Niby termin wypada na 31/7-1/8 :) zobaczymy :)
 
Hej ;)
Anka , pochodzę z Olsztyna mieszkam w Niemczech , skończyłam 27 lat , wyliczyłam termin na 20.08 [emoji173]️
 
Witam, wszystkie Panie !
Jestem Ania, mam 24 lata, pochodzę z okolic Włocławka a mieszkam w Niemczech- (czyli nie jestem sama) :)
z moich obliczeń wychodzi, że dzisiaj jest 6 tydzień i 3 dzień, termin 5 sierpnia :) ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie:)

Mam na imię Jola:) w październiku zmieniłam kod na '3' z przodu;)
Moja córeczka Amelka ma 21 miesięcy.
Mieszkamy na wsi pod Krakowem.
Termin mam na 20 lipiec, ale z racji ze myślałam że to ciąża listopadowa zapisałam się do Sierpniowych Mam:)
Tak mi tu dobrze, że postanowiłam tu z Wami zostać:)
 
Witajcie!
Mam na imię Basia, mam 28 lat, mam córkę, która w styczniu skończy 4 latka.
Nowy Targ.
Termin : 18 sierpień:)
Jolcia, bardzo sie ciesze, ze zostajesz z nami:)
Miłego dnia:)
 
Hej mam na imię Marta mam 28 lat jestem szczęśliwą mamą prawie siedmio letniej córeczki Wiktorii, jestem także aniołkową mamą od 3 latek (*)dla Ciebie Zuziu. Teraz termin wyliczyłam sobie na 11.08.2016 i mam nadziejebze bedzie nam się miło czekało razem az nasze szkraby przyjdą na świat
 
Czesc dziewczyny milo jest mi Was poznac ☺
Jestem Iza mam coreczke kt w lutym konczy 6 lat . Pochodze z Przasnysza (czyt. zadupie na mazowszu .) a od 11lat mieszkam w Uk . O wieku nie pisze bo sie wstydze ( jestem najstarsza ) . Miesiac temu testowalam sie i byly 2 blade krechy ale nic z tego ... teraz zrobilam chyba z 11 testow i juz wiem ze to nie pomylka . Ciesze sie ze jestem wsrod fasolkowych mam i mam nadzieje ze spedzimy milo czas
 
reklama
Przedstawiam się i tu ;-)
Jestem Natalia, mam 23 lata, mieszkam w Niemczech i będę mamą całkowicie z zaskoczenia. Dopiero powoli zaczynam się cieszyć ;-)
Termin z usg od lekarza - 7.08.2016.
 
Do góry