reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witamy :)

teraz i ja moge sie przywitac!!!!!!
Mam na imie Kasia, mam 32 lata .mam 5 letnia coreczke , ktora rowniez urodzila sie w sierpniu. mieszkam w Gdańsku :)
termin wyliczylam sobie na 12-13 sierpnia :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny:) miło mi jest Was poznać i móc do Was dołączyć. Mam nadzieję że wszystkie szczęśliwie dotrwamy do sierpnia:)
Jestem Kasia, mama cudownej 3 latki, od kilku miesięcy staraliśmy się dla niej o rodzeństwo i wszystko wskazuje na to że się udało;) termin na 28 sierpnia.
 
J
Cześć Dziewczyny:) miło mi jest Was poznać i móc do Was dołączyć. Mam nadzieję że wszystkie szczęśliwie dotrwamy do sierpnia:)
Jestem Kasia, mama cudownej 3 latki, od kilku miesięcy staraliśmy się dla niej o rodzeństwo i wszystko wskazuje na to że się udało;) termin na 28 sierpnia.
A tez 28.08
 
Witam dziewczyny :)
Wygląda na to że jestem tu najstarsza :/
38 lat skończone dwoje dzieci prawie 18-letnia córka i prawie 12letni syn ;)
no i przydarzyło Nam się dziecię ;) termin ok.29 sierpień :)
 
też sie przywitam oficjalnie ;)
Mam na imię Martyna, mam 20 lat, od trzech lat mieszkam w Ełku. Od września 2015r mężatka :D 22, 23 i 24 grudnia wyszły mi pozytywne testy :) straciłam dwie ciążę w 7 i 20 tyg, więc do trzech razy sztuka :) termin wyliczyłam na 30.08.2016 :)
 
aniab38 chyba juz nie jestes najstarsza ;)

hejka wszystkim mam na imie Pati lat 41 , synek lat 5, mieszkamy sobie w Rumi i na mikolaja jakies dziecie sie wgramolilo do mojego brzucha. Termin mam na 1-10 sierpnia
 
To ja tez sie przywitam :) mam na imie Karolina, mam 29 lat i 6 miesięczna córeczkę Maje :) jestem szczęśliwa partnerka i żona od 2011 roku :)
Na świat ma pojawić sie kolejne nasze małe szczęście i tym razem liczę na chlopca ;) terminu na razie jeszcze mi gin nie wyznaczała ale z tego co widziałam w tabelach to 5-11 sierpnia:) chodz nic nie wiadomo bo okres nie wrócił po pierwszej ciazy wiec wszystko sie moze zdarzyć wczesniej :)

Duzo Zdrowka dla was wszystkie sierpniowe mamusie :)
 
reklama
To i ja sie przywitam jestem Ula mieszkamna wsi koło Legnicy na Dolnym Śląsku. Mam 34 lata i jestem mamą14-sto letniego Daniela. Termin mam na 19.08 wiec bedzie prezent na rocznice ślubu bo 25.08 będziemy obchodzic nasze 15-sto lecie
 
Do góry